Eeterlike õlide segu Grand Tour 10ml

6.95

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Me viibime autos tänapäeval väga palju, mis võib muuta meid autosõidul närvilisemaks, keevalisemaks, hajameelsemaks. Just selletõttu on loodud võimalus, kuidas luua autosõit meile meeldivamalt erksamaks, kuidas rohkem kohal olla ja kuidas säilitada emotsionaalset rahulolu ummikutes või nautida pikki sõite. Lisage ainult mõni tilk eeterlikku õli aroomipihusti padjale, et tunda ennast autos mõnusalt kohal ja muuta teekond meeldivaks.

Autosõidu jaoks on loodud spetsiaalseid aroomipihustid, millega on kaasas villapadjad, kuhu tilgutada väljavalitud aroomiõli. Tilguta suvel vähem (2-3 tilka), talvel võib-olla isegi poole rohkem, kuna külmas levib aroom raskemini. Aseta pärast aroomiõli tilgutamist padi pihustisse ja lükka näpitsad ventilatsiooniresti külge. Lisaks sellele, et soojusega hakkab levima meeldiv aroom on teil nüüd ka autos ilusa kujundusega roostevabast terasest “ilunupp”.

Grand Tour on segu may changi, ylang-ylangi ja patchouli eeterlikest õlidest. Kombinatsioon on rikkalik, kergelt magusama alatooniga tsitruseline aroom.

Pärit Suurbritanniast.

Sulle võib meeldida ka…