Kasutamistingimused

E-Pood on avatud ametlikult E-R, kuid anname endast parima, et täita Teie ostusoove ka nädalavahetustel!

Käesolevad tingimused reguleerivad kuuesmeel.ee vahendusel teostatavat ostu-müügitehingute korda. Muudes osades tekkivaid õigussuhteid reguleerivad Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

 1.  kuuesmeel.ee on õigustatud käesolevaid tingimusi ja hinnakirja igal ajahetkel muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatused ja täiendused jõustuvad internetileheküljel kuuesmeel.ee kaudu ning tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või avaldamise hetkel. Kui Te kinnitasite oma tellimuse enne tingimuste või muudatuste jõustumist, kehtivad Teile tellimuse kinnitamise hetkel kehtinud tingimused.
 2. Kõik hinnad internetileheküljel kuuesmeel.ee on eurodes ning sisaldavad käibemaksu. Mõningad valikud toodete juures võivad hinda muuta. Sellisel juhul kuvatakse muutust valiku juures.
 3. Pildid toodete juures on illustratiivsed.
 4. Tellimuse vormistamine
  1. Kui oled välja valinud sobiva kauba ja koguse klikkige lingile “Lisa ostukorvi”. Seejärel on võimalik jätkata toodete valimist või alustada tellimist.
  2. Ostukorvi sisu saate üle vaadata, klikkides lingile “Vaata ostukorvi”. Seal saate ka muuta tellitavate esemete hulka, muuta tarneviisi või tarneaadressi.
  3. Kontrollige kontaktandmete õigsust, et vältida viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. kuuesmeel.ee ega postifirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui see on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebaõigsusest. Tellima asumiseks klikkige lingile “Mine maksma”.
  4. Sisestage vajalikud andmed ja vaadake lõplikult üle kaubad, kogused, hinnad, aadressid jne. Kui oled tutvunud teeninduse tingimustega, tee vastavasse kasti linnuke ja kliki klahvi „Kinnita tellimus”
 5. Toodete eest tasumine
  1. Makse aluseks olev tellimuse kinnitus saadetakse Teile emailiga. Palume enne tasumist kontrollida, et arves sisalduvad andmed vastavad Teie tellimuse sisule. Pärast tasumist saadetakse Teile ka arve.
  2. Tellimust hakkame menetlema hiljemalt järgmisel tööpäeval pärast arve laekumist. Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui Te ei ole arvel näidatud summat tasunud.
  3. Tellimuse täitmise tähtaeg on seitse päeva alates arve laekumisest. Laos oleva kauba saadame välja laekumisele järgneval tööpäeval.
  4. Tasuda on võimalik Swedbank, LHV ja SEB pangalinkide kaudu ning ettemaksuarve alusel.
 6. Toodete tarnimine
  1. Tooted tarnitakse Teie poolt valitud viisil.
  2. Tarneaeg 1-5 päeva.
  3. Juhul kui Teie poolt tellitud toote puhul ilmneb, et toote tarnimine lubatud tähtaja jooksul ei ole võimalik, teatame sellest Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või elektronposti teel esimesel võimalusel. Samas anname teada ka uue tarne tähtaja. Juhul kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada ning Teie poolt tasutud summa tagastatakse Teile.
  4. Pakke toimetavad kohale Smartpost ja Omniva. Kohaletoimetamise hind sõltub tellitud kauba mõõtmetest. Transpordi hinna väljaarvutamisel on arvestatud ka seda, et kaupa oleks võimalik turvaliselt pakkida ja mugavalt kapist välja saada.
   1. Smartposti S kapi hind on 3€, M kapi hind on 3.62€, L kapi hind on 4.96€ ja XL kapi hind on 6.48€. S kapi mõõtmed on 12 x 36 x 60 cm, M kapi mõõtmed 20 x 36 x 60 cm, L kapi mõõtmed 38 x 36 x 60 cm, XL kapi mõõtmed 60 x 36 x 60cm.
   2. Omniva S kapi hind on 3€, M kapi hind on 3.77€, L kapi hind 5.1€. S kapi mõõtmed on 38 x 64 x 9 cm, M kapi mõõtmed 38 x 64 x 19 cm, L kapi mõõtmed 38 x 64 x 39 cm.
   3. Kulleriga kohaletoimetamise teenustasu on 10€. Kui soovite Omniva kullerteenust kasutada, siis aadressi sisestamisel tuleks ära märkida kas töökoht, kodune või mõni muu kontaktaadress, st koht, kust Te saaksite paki kätte ka päevasel ajal.
  5. Suuremõõtmelisi tooteid (mille pikkus ületab 55 cm) toimetatakse kätte ainult kulleriga.
  6. Soome toimetatakse pakid Smartposti pakiautomaatide kaudu. S suuruses kappi toimetamine on 10€, M ja L kapid 11€. Kõige suuremate mõõtmetega tooteid Soome kahjuks ei tarnita.
 7. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine
  1. Juhul kui tooted Teile ei sobi, on Teil õigus 14 päeva jooksul peale tarnet oma tellimusest taganeda ja ostetud tooted tagastada, saates emaili aadressile info@kuuesmeel.ee vastavasisulise teate koos arve numbriga, oma arvelduskonto numbri ning kontaktandmetega.
  2. Tagastatud toode peab olema originaalpakendis ja seda ei tohi olla kasutatud. Tellimusest taganemise korral tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates toote tagastamisest.
 8. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine
  1. Kauba vastuvõtmisel vaadake üle kauba vastavus tellitule. Kui Te ostsite kuuesmeel.ee-st kauba, mis osutus nõuetele mittevastavaks, siis vahetame selle arve olemasolul välja 30 päeva jooksul.
  2. kuuesmeel.ee ei vastuta:
   1. Teie süül toote halvenemise/kahjustumise eest;
   2. puuduste eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel;
   3. toote loomuliku füüsilise kulumise eest selle tavalise kasutamise korral.
  3. Toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduste avastamisel saatke vastav teade esimesel võimalusel elektronposti aadressile: info@kuuesmeel.ee . kuuesmeel.ee vaatab kaebuse läbi 7 päeva jooksul alates selle saamisest ning teavitab Teid võimalikust lahendusest.
 9. Isikuandmete töötlemine
  1. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
  2. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.
  3. Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.
 10. Muud tingimused
  1. Teie poolt esitatud andmed loeme konfidentsiaalseks ja ei edasta neid kolmandatele osapooltele välja arvatud seaduses ettenähtud korras.
  2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.
  3. Teie ja kuuesmeel.ee vahel tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse või Tartu Maakohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.