Kuidas tellida?

Kui olete välja valinud sobiva kauba ja koguse, klikkige lingile “Lisa korvi”. Seejärel on võimalik jätkata toodete valimist või alustada tellimist.

Klikkides lingil “Vaata ostukorvi”, avaneb ostukorvi eelvaade. Siin lehel saab muuta tellitavate toodete kogust või eemaldada tooteid ostukorvist. Kui teil on kupongikood, saab selle siin lehel sisestada. Kui olete sisse logitud, siis saab eelvalida ka transpordimeetodi.
Pakiautomaadi valiku saab sisestada järgmisel lehel.

Seejärel tuleb klikkida lingil “Mine maksma”. Avaneb leht, kus saab sisestada enda kontaktandmed ja aadressi. Kui olete kasutajana sisse logitud, on väljad eeltäidetud.
Samuti saab siin vahetada transpordimeetodit ja valida pangalink, mille kaudu maksta. Kui valite transpordimeetodiks Omniva või Smartpost, tuleb kommentaari lahtrisse kirjutada pakiautomaadi nimi.

Tellimuse kinnitamiseks tuleb nõustuda müügitingimustega ning klikkida lingil “Esita tellimus”. Seejärel suunatakse teid valitud panga lehele, kus saate tellimuse eest maksta. Pärast maksmist vajutage lingile “Tagasi kaupmehe juurde”.