Autosse paigaldatav õhuvärskendaja essentsõlile

14.90

Tootekood: - Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Aroomipihusti autosse on ainulaadne aroomi difuuser, mis aitab autosõidud tõeliselt nauditavaks muuta. Eeterliku õli lõhn jääb värskeks ka kõige kuumema ilmaga. Olenemata lõhnast muudab lõhna essents hingatava õhu uskumatult kergeks ja värskeks. Kui vajad energiat või toetada immuunsüsteemi igal hetkel, mil võimalus ennast laadida, lisa see varustus oma arsenali. Valikus on erineva disainiga aroomi difuusereid.

Medaljon sisaldab vildist patja, kuhu tuleb tilgutada mõned tilgad või veidi rohkem oma lemmik eeterlikku õli. Segada võib ka erinevaid, näiteks jagada padi visuaalselt pooleks – ühele poolelel lisa  muskaatsalveid, mis aitab meele virgeks saada ning teisele poolele mandariini (Tangeriini) või apelsini, et kosutada päikesepõimiku tšakra tööd. Aroom on tõeliselt värskendav ja kosutav.

Medaljon on valmistatud kõrge kvaliteediga roostevabast terasest ning kaasas on 10 pestavat ja taaskasutatavat vildist patja erinevates värvides, mida vastavalt tujule ja lõhnale neid vahetada. Medaljon on veidi suurem, kui kahe eurone münt (vaata pildilt).

Kasutamine:  Medaljoni kaas avaneb pooleldi lahtiseks, ära murra seda jõuga lahti! Vali villapadja meelepärane värv ning tilguta sinna mõned tilgad või rohkem või vähem ja aseta padi tagasi nii, et tilgutatud pool padjast jääks väljapoole. Libista näpits õrna hoolega auto ventilatsiooniava külge ja lase lõhnal levida.

Lisainfo

Erinev kujundus

Kaitseingel, Kiil, Elulill, Elupuu, Jalgpall, Autoratas, Buddha, Inglitiivad, Hamsa, Yoga Chakra