Püramiid

119.00165.00

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Käsitsi valmistatud vasest püramiid on avatud külgedega ning asetseb puidust alusel. Püramiidi saab eemaldada aluselt lihtsalt püramiid pealt ära tõstes. Puidust aluse keskel on vasest Shri Yantra sümbol. Alust ja Shri Yantrat saab kasutada koos või ilma püramiidita.

Väiksema püramiidi mõõt on 12 cm, suurema mõõt 22 cm.

Usutakse, et…

…püramiididel on tohutu puhastav ja energiat andev võime. Püramiidid koguvad ja suurendavad eluenergiat (prana, chi, orgone). Meru püramiid kombineerib kaks iidset energiavahendit – püramiid ja Shri Yantra, mida on aastatuhandeid kasutatud, et viia teadvus uuele tasemele. Kui püramiid ja Shri Yantra ühendatakse, siis nende võimed kahekordistuvad, kus Yantra kiirgab positiivset energiat ülespoole sulandudes samal ajal püramiidi enda energiaga. Vasest püramiid on samas skaalas Giza püramiidiga. 

Shri Yantra on iidne harmoonia sümbol, mis tõmbab ligi tervistavat toimet ja Valgust. Iidses veedade versioonis Feng Shuist (Vastu) kasutatakse Shri Yantrat, et edendada heaolu ning materiaalset ja spirituaalset õitsengut, ka et eemaldada seisnud energiat kodust või oma ümbrusest. Shri Yantra talismane kantakse ka tervise tugevdamise, säilitamise ning kaitse eesmärkidel.

Suur Püramiid ja kaks suurimat kolmnurka Shri Yantra sümbolis on sama, 52-kraadise nurga all ning kui Yantra luuakse 3D vormis, siis moodustub püramiid. Püramiidil ja Shri Yantral on palju sarnasusi, nad komplementeerivad ja täiustavad üksteist.

Vask on ka hea energiajuht. Et püramiidist parimat tulemast saada, tuleks püramiidi üks külg seada samale joonele magnetilise põhjaga.

Meru püramiidi saab kasutada mitmel moel.

Energia andmine:

  • Püramiidi abil saab puhastada kristalle. Väsinud kristallid saavad endale uue elu. Aseta kristallid püramiidi alla, omale sobivale kohale  – ei pea tingimata asetama Shri Yantra sümboli peale
  • Eeterlike õlide, lilleessentside, massaažiõlide, taimede jne omadused suurenevad, kui need asetada Shri Yantra sümboli peale.
  • Püramiidi asetatud vesi maitseb mahedamalt. Seda võib juua toonikuna või kasutada kriimustuste ja putukahammustuste määrimiseks. Samuti võib seda kasutada taimede kastmiseks.
  • Puu- ja juurviljad maitsevad paremini, kui nad on mõnda aega püramiidis olnud. Osad ained ei ole enam nii mõrudad (nt kohvioad). Säilivusaeg pikeneb.
  • Kui hoida seemneid püramiidis, siis idanevad need paremini ja taimed kasvavad tugevamini.

Atmosfääri ioniseerimine – Püramiidid on naturaalsed õhu ioniseerijad, mis aitavad õhu kvaliteeti parandada. Negatiivsed ioonid aitavad vabaneda saasteainetest, et õhk oleks tervislikum.

Kaitse geopaatilise stressi ja elektromagnetilise saaste eest – Meru püramiidi võib asetada majas kohtadesse, kus ta neutraliseerib geopaatilise stressi negatiivseid efekte ja aitab kaitsta elektromagnetilise saaste eest, mida põhjustavad arvutid, telekad jne. Selliste kohtade leidmiseks võib kasutada pendlit. Osade inimeste puhul mõjub püramiidi asetamine voodi lähedale või voodi alla unele hästi.

Soovide võimendaja  – Meru püramiidid suurendavad energiat. Kirjuta paberile soov või palve ja aseta kokkuvolditud paber Shri Yantra sümboli peale ning lase oma mõttel suureneda ja kiiremini realiseeruda. Saada valgust ja positiivseid vibratsioone igale olukorrale ja inimesele, kirjutades nende nime paberi peale.

Tšakra tasakaalustamine – Veel üks võimalus püramiidi kasutamiseks on heita selili ja asetada Shri Yantra alus mõnele tšakrale või kehaosale, mis sulle muret tekitab, nii et sa lamad aluse peal ja sümboli osa on su riiete/keha vastas, Siis aseta püramiidi osa teisele poole keha, täpselt Shri Yantra aluse kohale. Ole sellises asendis 15-30 minutit, et harmooniat vastu võtta.

Aura tugevdamine – Meru püramiidi läheduses olemine tugevdab sinu aurat.

Meditatsioon – Proovi mediteerida koos püramiidiga. Üks võimalus on istuda, hoida püramiidi alust oma paremas käes, nii et sinu vasak käsi hõljub püramiidi tipu kohal.

 

Lisainfo

Mõõtmed -
Suurus

suur, väike