-35%

Pärliga lillekujuline ripats/pross

69.00 44.85

Laos

Kirjeldus

Magevee pärliga ja pärlmutriga ripats/pross ühes toode on pilkupüüdev aksessuaar, mis sobib nii mantlikraele, mütsile, pehmele käekotile või kampsunile/kleidile. Kuna prossi saab kanda ka kaelakee ripatsina, siis on prossi tagaküljel olemas kahte erilaadi kinnitust. Suurema kinnitusega kaelakee jaoks on ripatsi aas tehtud magnetiga sulguvaks, mis avaneb üles ja alla ning tuleb lihtsalt üles tõmmata, et kee aasa asetada. 925 hõbe on roodiumiga kaetud.

Ligikaudsed mõõtmed 30 x 33 mm. Valmistatud Hiinas.

Usutakse, et…

…pärlmutter toob teie ellu mere tervendavad energiad. Pärlmutter leevendab stressi ning lõdvestab ja rahustab emotsioone. Pärlmutter võimendab intuitsiooni, kujutlusvõimet, tundlikkust ja kohanemisvõimet. Ta muudab kandja emotsioonid palju harmoonilisemaks ja tasakaalukamaks. Pärlmutter aitab üle saada hirmudest ning mõjub rahustavalt halva iseloomu korral. Pärlmutter toetab armastuse väljendamist, aitab teha selgeid otsuseid ning on abiks vastupidavuse, organiseerimise ja koduse eluga seotud probleemide korral. Pärlmutter (inglise keeles Mother of Pearl = Pärli Ema) on saanud oma nime sellest, et tegemist on merekarbi küütleva siseküljega, mille peal kasvavad pärlid. Räägitakse, et pärlmutter aitab külge tõmmata küllust, kaitseb negatiivsete mõjude eest ning transformeerib negatiivseid energiaid. Pärlmutter on väga kaitsev kivi ning eriti hästi sobib see laste kaitsmiseks. Pärlmutter aitab kontakti saada ka meie ürgsete ja/või rassiliste mälestustega. Füüsilisel tasandil aitab pärlmutter alandada kõrget vererõhku, toetab pea ringikäimise, nägemishäirete ja kaega seotud probleemide korral ning soodustab haavade tervenemist.

Pärlid toovad kandja ellu rahu ning aitavad tal püsida oma keskmes. Nad võimendavad ustavust, truudust, tõde, puhtust ja ausameelsust. Paljudes kultuurides on pärle kasutatud selleks, et aidata naistel kontakti saada oma sisemise jumalannaga. Pärlid toetavad inimesi, kellel on probleeme armastuse vastuvõtmisega. Nad aitavad kandjal näha iseenda paremaid külgi ning soodustavad seeläbi enese ja teiste armastamist. Pärlid aitavad ka inimestel avaneda ning saada kontakti oma tõelise olemusega. Räägitakse veel, et pärlid viivad kandja kontakti tema sisemise tarkusega ning tugevdavad ja toetavad armastuse kasvamist. Lisaks aitavad nad tasakaalustada inimkeha looduslikke rütme ja soodustavad hormonaalset tasakaalu, viies selle kooskõlla kuutsüklitega. Pärlitel on väga tugev magnetiline vägi ning neid kasutatakse kristalliteraapias närvide, neerupealise näärme, põrna, lihaste ja silmade tugevdamiseks. Pärlid on abiks ka kõhuhaavandite ravimisel, nad toetavad seedetrakti ja soodustavad seedimist. Pärlitest võib olla abi ka peavalude ja palaviku korral. Minevikus on pärle kasutatud viljakuse suurendamiseks ning sünnitusvalude leevendamiseks.

Pärli ja pärlmutri tutvuse allikas: www.valgusesaar.com