Karneoolist ripats/pross 925 hõbedaga

48.00

Laos

Kirjeldus

Karneoolist ripats ja pross ühes toode on pilkupüüdev aksessuaar, mis sobib nii mantlikraele, mütsile, pehmele käekotile või kampsunile/kleidile. Kuna prossi saab kanda ka kaelakee ripatsina, siis on prossi tagaküljel olemas kahte erilaadi kinnitust. Suurema kinnitusega kaelakee jaoks on ripatsi aas tehtud magnetiga sulguvaks, mis avaneb üles ja alla ning tuleb lihtsalt üles tõmmata, et kee aasa asetada.

Pross/ripats kaalub 28 gr ja selle suurus on 50 mm x 55 mm, aasa suurus 5mm.

Karneool tuleneb ladinakeelsest sõnast „carnis”, mis tähendab liha. Sügavpunane kuumtöödeldud karneool võib paista vastu valgust triibuline, looduslik karneool aga hägune.

Vanad egiptlased armastasid karneooli, uskudes, et see aitab hinge tema rännakul ning omab võimsat kaitsvat väge surmajärgses elus. Nad kandsid seda kivi ka viha, kadeduse ning armukadeduse leevendamiseks ja transformeerimiseks. Olles kõrge vibratsiooniga stabiliseeriv kivi, ankurdab karneool teid käesolevasse hetke ning on suurepärane elujõu taastaja. Karneoolil on võime puhastada ka teisi kive. Kiirates välja elujaatavat suhtumist, vabastab karneool hirmust surma ees ning aitab teha positiivseid valikuid. Toetades väärkohtlemisest ja ahistamisest ülesaamist, suurendab karneool eneseusaldust, laskmata negatiivsusel võimust võtta. Kasutatuna meditatsioonis, vabastab karneool segavatest mõtetest, ent igapäevaelus aitab unistajatel argireaalsusega paremini hakkama saada. Küllusekivina toetab karneool edu saavutamist nii ärialal kui muudes valdkondades.(Allikas: www.valgusesaar.ee)

Sulle võib meeldida ka…