Kaherealine türkiisi ja tiigrisilmaga käevõru

10.00

Laos

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Käevõru, mida saab kahekordselt ümber randme panna. Kinnitada saad metallist antiikse mustriga nööbiga, mille jaoks on kaks erinevat auku, nii et saad võru sättida täpselt oma käe järgi. Sobib nii meestele kui ka naistele.

Käevõru pikkus 37 cm, kerakeste läbimõõt 4mm.

Usutakse, et…

…türkiis on üks vanemaid kaitsvaid kive ning et seda kasutati mitmetes muistsetes kultuurides rikkuse sümbolina. Tõekivina tuletab türkiis meelde, et sa peaksid võtma aega ja enda vastu aus olema.

…tiigrisilmast on abi halbade soovide ja needuste vastu; lisaks tegeleb see kivi eneseväärtustamise, enesekriitika ja blokeerunud loovusega seotud probleemidega ning on suureks tasakaalustajaks pidevalt pilvedes hõljuvatele inimestele. Tiigrisilm aitab ära tunda meis peituvaid andeid ning jagu saada puudustest; samuti on tiigrisilm abiks sõltuvustest vabanemisel. Jõu õiget kasutamist soodustades toetab tiigrisilm inimese terviklikkust, aitab saavutada eesmärke ja eristada ego soove hinge tegelikest vajadustest, samuti hõlbustab see kivi teiste inimeste vajaduste mõistmist. (Allikas:www.valgusesaar.com)

Sulle võib meeldida ka…