Kaelakee ametüsti, roosa kvartsi ja serpentiiniga

59.00

Laos

Kirjeldus

Ametüsti, roosa kvartsi ja serpentiiniga kaelakeed on võimalik kanda pika pikkusena kui ka mitmekihilise lühema kaelakeena. Keed saab fikseerida salli kinnitusklambriga, mis annab lisa hõbehelgi keele ning samas on ka võimalik kaelakeest endast keerata sõlm, et fikseerida pikkust. On kaelas väga õrn ja naiselik.

Kaelakee pikkus 2m.

Usustakse, et…

…serpentiin on kaitsev ja maandav kivi, mida kasutati juba iidsetel aegadel kaitsvate amulettide valmistamiseks. Tegemist on tugeva energiaallikaga, mis toob kandja ellu kaitstuse ja emotsionaalse tasakaalu tunde. Serpentiini asetamine elumaja nurkadesse, taastab kodus rahu ja harmoonia. Lisaks toetab serpentiin kundalini energia äratamist. Kui tunnete blokeeringuid mõnes tšakras, siis on abi just sellest kivist, sest serpentiin töötab kõigi tšakratega ning eemaldab neist blokeeringud ja seisva energia.

Serpentiini tutvustuse allikas: www.valgusesaar.com

…roosa kvarts on tingimusteta armastuse ja piiritu rahu kivi. Tõmbab ligi armastust. Kui asetada voodi kõrvale või paigutada kodus suhete nurka, siis tõmbab ligi armastust. Ka toetab roosa kvarts Sinu olemasolevat suhet ning taastab või tugevdab partnerite vahelist usaldust ja harmooniat. Roosa kvarts on parim emotsionaalse tasandi tervendaja. Ka õpetab roosa kvarts, kuidas armastada iseennast ning julgustab enesele andestama ja ennast aktsepteerima, äratades eneseusalduse ja eneseväärtustamise tunde. Olles asendamatu trauma- või kriisiolukorras, toimib roosa kvarts nagu esmaabi, rahustades ja energiavälju taas tasakaalu viies. See kivi eemaldab negatiivse energia ning asendab selle armastavate vibratsioonidega. Roosa kvarts on suurpärane kivi ka keskeakriisi puhul.

…ametüst on hingekivi, mis vaigistab meele ja avab ukse vaimsesse maailma. Müstikute kivina toob ta endaga rahu ja tasakaalu ning sobib suurepäraselt meditatsiooniks ja keskendumiseks. Soodustab abielus abikaasadevaheliste sisemiste piirangute ületamist. Aitab vabaneda halbadest harjumustest (sõltuvus alkoholist); kõrvaldab hirmud muutuste ees ja laseb suhtuda tulevikku rahulikult. Eriti kasulik on ta lastele, kes oma negatiivseid emotsioone viha- ja raevupursetena väljendavad. Aitab avada kolmandat silma. Unetuse puhul võib asetada ööseks öökapile (50 cm lähedusse) või padja alla.

Roosa kvartsi ja ametüsti tutvustuse allikas: Sisemise Tarkuse Kool