Akvamariinist ripats punase turmaliiniga

65.00

Laos

Kirjeldus

Akvamariin ripats on pärit Namiibiast, kaalub 8 gr ning selle mõõdud on koos 925 hõbedast aasaga 35*20 mm (kõrgus*laius). Kristall on õrnalt kumer, nii nagu ka pildil pealt näha. Kivi on puhta, sinise tooniga, on oma välimuselt väga maagiline ja õrn. Aasa läbimõõt 5,2mm.

Usutakse, et…

…punane turmaliin ehk rubelliit aitab meil paremini mõista armastuse olemust. Ta tuletab meile meelde kui oluline on armastada iseennast. Kui me suudame seda teha, siis oleme võimelised ka teisi tõeliselt armastama. Kivi ravitseb ja annab energiat sakraaltšakrale ning suurendab loovust kõikidel tasanditel. Ravitsemisel annab ta elujõudu meie füüsilisele kehale ning väljutab kehast mürke.

Rubelliit aitab meid seljaaju vigastuste korral, samuti on temast abi migreeni valude ning teiste valu ilmingute puhul. Naistel aitab ta korrastada menstruatsioonitsüklit ning murdeikka jõudnud noorukitel aitab kohaneda uue eluetapiga. Väga kasulik kivi lihasspasmide ja külmavärinate korral.

…akvamariin on julguse kivi. Aitab tugevdada kurgu-, kõrva-, nina-, silma- , kaela-, kukla- ja lõuavaevusi. On äärmiselt hea kivi. Kõrged energiavõnked on seotud hinge tugevdamise ja pettuste paljastamisega. T a tasakaalustab tundeid ja mõtteid. On maagiline kivi ning soodustab selgeltnägemist. Akvamariin, mida peeti meremeeste kaitsjaks, oli algselt merejumalanna kivi, mis kaitses pimeduse jõudude eest ning tagas valguse-vaimude soosingu. See suurepärane meditatsioonikivi moodustab aura ümber otsekui kaitsekilbi, kutsub esile kõrgeid teadvusseisundeid ning innustab pühenduma inimkonna teenimisele. Akvamariin sobib tundlikele inimestele, suurendab sallivust ja toetab kõiki, kes kannavad kohustuste koormat. Katkestades enesehävituslikud programmeeringud, juhib akvamariin teid dünaamilise muutuse poole. See igal tasandil ummikseisude likvideerimist soodustav kivi aitab mõista erinevate olukordade kujunemise põhjuseks olevaid emotsionaalseid seisundeid ning tõlgendada enese tundeid. Kõrvaldades segavad mõtted, filtreerib akvamariin ajju jõudva informatsiooni ning muudab teie tajud selgeks. Läbipaistev akvamariin on hea keskendumiseks, teeb mõtted selgeks ja vabastab meele hirmudest. (Allikas:Sisemise Tarkuse Kool, www.valgusesaar.com ja www.kristalliharmoonia.eu)