Tribal Soul Palo Santo ja männivaigu viirukid

3.75

Laost otsas

Kirjeldus

Palo Santo tähendab “Püha puu” ja see kasvab Amazoni vihmametsades Ecuadoris ja Peruus. Selle puitu, lehti ja õli on šamaanid aastatuhandeid kasutanud, et tervendada keha ja hinge, puhastada paiku, vabaneda negatiivsest energiast ning valmistuda meditatsiooniks.

Männivaiku, mis on pärit USA edela osast, kasutatakse tervendamiseks ning aura ja energiavälja tasakaalustamiseks ja puhastamiseks.Palo Santo magusat lõhna täiendab männi värske ja puhas aroom, mis annab rahustava ja noorendava keskkonna ning parandab selgeltnägemist ja spirituaalset tugevust.

Tribal Soul viirukid annavad märkamatult, silmale nähatamatult rohkem suitsu, mida avastate hiljem, seetõttu tuleks kindlasti aken avada põlemise ajaks. Pakis on umbes 15 viirukit, põlemisaeg ligikaudu 30 minutit. Pakk on väga hoolikalt pakitud, avaneb nagu tikutops – on sahtliga, ning igas pakis on kingituseks ka sümboolne linnusulg.

Süüta viirukiots, oota kuni see hõõguma hakkab ning lase mõni sekund põleda. Olenevalt viiruki sordist, võib kustuda leek iseenesest. Kui ei kustu, puhu õrnalt leek ära, lase seejärel viirukil teha oma tööd ja naudi iidset lõhnasegu.

Ära jäta põlevat viirukit järelvalveta!