Stamford White Musk, “Valge muskus” koonusviiruk

3.00

Laos

Kirjeldus

Naudi romantilist lõhna koos Stamfordi White Musk koonusviirukitega. Arvatakse, et White Musk ehk valge muskus suurendab armastust ja kirge. Sellel on pehme ja romantiline lõhn, mis soodustab õndsat lõõgastust. White Musk on väga meeldiva, rahuliku lõhnaga viiruk. Sobib hästi viirukitega alles tutvujaile, kingituseks kui ka igapäevaseks rituaalseks/traditsiooniliskes viirukiks, mida kodus põletada.

Stamfordi viirukid loovad su koju täiusliku õhustiku lõõgastumiseks. Need viirukid ei ole nii tõmmise ja tugeva lõhnaga, kui harjutud viirukitel tundma. Lõhnanüansid on väga hästi tabatud iseloomustamaks viirukile pandud nime.

Viirukeid soovitatakse põletada väiksemates ruumides avatud aknaga (aknal õhutuse asend), selleks et tuba liialt suitsu täis ei läheks ning et viirukist kätte saada just selle viiruki õige lõhnasegment, ilmneb pärast viiruki ärapõlemist. Hõng, mis jääb õhku on ääretult lõõgastav või kirgastav, rahustav või lihtsalt  meeldiv. Pärast põlemist tuleks sulgeda ka aknen, siis jääb õhku värske õhu segu viiruki järellõhnast.

Süüta viirukiots, oota kuni see hõõguma hakkab ning lase mõni sekund põleda. Olenevalt viiruki sordist, võib kustuda leek iseenesest, kui ei kustu, puhu õrnalt leek ära. Seejärel aseta viirukipulk viirukihoidjasse ja lase viirukil teha oma tööd. Ära jäta põlevat viirukit järelvalveta!

Pakis umbes 15 viirukit. Põlemisaeg umbes 20 minutit.