Stamford Magic Angel viiruk

2.70

Laos

Kirjeldus

Stamford viiruk “Maagiline ingel”on sarjast “Inglid ja Haldjad”. Kõik need lõhnad on maagilise, müstilise ning millegi uudse alatooniga, mis aitavad jõulisemalt mõtetes argitoimetusest välja tulla ning kasvõi hetkeks aeg maha võtta, aitamaks kontakti saada kõrgema teadvusega.

Lõhn kutsub endaga kaasa unustama hetkeks kõik, triivima müstilisse hetke ja püüdma kontakti saada alateadvusega, kus kõik vastused on teada. Lõhn on midagi uut, ekstaasi tekitav, millega võib ennastunustavalt jääda hõljuvat suitsu silmitsema ja lasta enesel lihtsalt olla ja hingata hetke pikemalt. Võib aidata teadvusesse tuua vajalikud vastused ja sellega kaasneva hingerahu. Sobib ka mediteerimiseks.

Stamfordi viirukid loovad su koju täiusliku õhustiku lõõgastumiseks. Need viirukid ei ole nii tõmmise ja tugeva lõhnaga, kui harjutud viirukitel tundma. Lõhnanüansid on väga hästi tabatud iseloomustamaks viirukile pandud nime.

Viirukeid soovitatakse põletada väiksemates ruumides avatud aknaga (aknal õhutuse asend), selleks et tuba liialt suitsu täis ei läheks ning et viirukist kätte saada just selle viiruki õige lõhnasegment, ilmneb pärast viiruki ärapõlemist. Hõng, mis jääb õhku on ääretult lõõgastav või kirgastav, rahustav või lihtsalt  meeldiv. Pärast põlemist tuleks sulgeda ka aknen, siis jääb õhku värske õhu segu viiruki järellõhnast.

Süüta viirukiots, oota kuni see hõõguma hakkab ning lase mõni sekund põleda. Olenevalt viiruki sordist, võib kustuda leek iseenesest, kui ei kustu, puhu õrnalt leek ära. Seejärel aseta viirukipulk viirukihoidjasse ja lase viirukil teha oma tööd. Ära jäta põlevat viirukit järelvalveta!

Ühes pakis ca 15 viirukipulka. Põlemisaeg umbes 30 minutit.