Stamford ingliviirukite komplekt

6.00

Laos

Kirjeldus

Stamford ingliviirukite komplekt on sarjast “Inglid ja Haldjad”. Kõik need lõhnad on maagilise, müstilise ning millegi uudse alatooniga, mis aitavad jõulisemalt mõtetes argitoimetusest välja tulla ning kasvõi hetkeks aeg maha võtta, aitamaks paremini kontakti saada kõrgema teadvusega.

Stamfordi viirukid loovad su koju täiusliku õhustiku lõõgastumiseks. Need viirukid ei ole nii tõmmise ja tugeva lõhnaga, kui harjutud viirukitel tundma. Lõhnanüansid on väga hästi tabatud iseloomustamaks viirukile pandud nime.

Viirukeid soovitatakse põletada väiksemates ruumides avatud aknaga (aknal õhutuse asend), selleks et tuba liialt suitsu täis ei läheks ning et viirukist kätte saada just selle viiruki õige lõhnasegment, ilmneb pärast viiruki ärapõlemist. Hõng, mis jääb õhku on ääretult lõõgastav või kirgastav, rahustav või lihtsalt  meeldiv. Pärast põlemist tuleks sulgeda ka aknen, siis jääb õhku värske õhu segu viiruki järellõhnast.

Süüta viirukiots, oota kuni see hõõguma hakkab ning lase mõni sekund põleda. Olenevalt viiruki sordist, võib kustuda leek iseenesest, kui ei kustu, puhu õrnalt leek ära. Seejärel aseta viirukipulk viirukihoidjasse ja lase viirukil teha oma tööd. Ära jäta põlevat viirukit järelvalveta!

Komplektis on Earth Angel, Fire Angel, Guardian Angel, Love Angel, Magic Angel ja Moon Angel viirukipakid.