Serafiniit pendel 925 hõbeketiga

18.00

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Pendel on 925 hõbedast ketiga, pikkus ca 12cm. Mugavamaks kasutuseks on keti otsas väike mäekristallist kera.

Usutakse, et…

…serafiniit aitab elada kooskõlas südametarkusega, mõjub tervendavalt südametšakrale ja avab selle armastusele. Serafiniit aitab vaadata endasse ning teha kõik vajalikud muutused, et tõusta kõrgemale rajale, millega kaasneb rahu ja täitumuse tunne. Samuti aktiveerib seljaaju ning selle ühendusi eeterkehaga, mis aitab vabaneda selja lihaspingetest. Sellest kivist võib olla abi ka kaalu langetamisel.

Serafiniit näeb väga müstiline välja. Sügavroheline, millel on kiulise välimusega pärlmutter valged kivikihid, meenutades ingli külluslikult tihedaid tiibu.

Mäekristall on meistertervendaja mis tahes olukorra puhul ning seda juba tuhandeid aastaid kasutatud energia võimendamiseks. Ameerika põlisrahvad kutsuvad mäekristalli Vanaema Maa ajurakkudeks. Sisaldades kõiki värve, toimib mäekristall üheaegselt kõikidel erinevatel dimensioonilistel tasanditel. Luues enda ümber elektromagnetvälja ning lahustades staatilise elektri, on mäekristall äärmiselt võimas tervendava energia võimendaja. Töötades vibratsioonilisel tasandil ning häälestudes loomulikul teel kasutaja spetsiifilistele vajadustele, viib mäekristall inimese ja tema ümbruse energia nii täiuslikku seisundisse kui hetkel võimalik, ennetades haigusi, toimides hinge tervendaja ning puhastajana, ühendades füüsilise ja vaimse tasandi. Olles kui kosmiline kompuuter, talletab mäekristall informatsiooni ning omab võimet lahustada karmat. See kivi võimendab ülemeelelisi andeid ja häälestab meid vaimsele eesmärgile.

Serafiniidi ja mäekristalli tuvustuse allikas: www.valgusesaar.com