Seitsme tšakrakivi komplekt puidust nikerdatud karbis

38.90

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Seitsme tšakrakivi komplekt on imeilusas puidunikerdustega karbis. Karp ise on õhuke, 1.5 cm paks, mis mahub kenasti igasse kotti ja sahtlisse. Puidust karbi mõõtmed 16 x 16 cm. Kivid on erinevate mõõtudega, mis jäävad vahemikku 2.5-3.5 cm. NB! Saadaval ainult karp, millel on erinevad sümbolkujutised (vt.pildil).

Peamine kasutamine: Enne igat korda puhasta kristall küünlaleegi kohal ringitades kivi vastupäeva. Tunnetuse järgi, kui tunned et on mõlemalt poolt korralikult puhastatud, ringita kivi päripäeva lisades mõttes või häälega taotlus juurde, et kristall aitaks sul taastada või saavutada parim. Puhasta kivi iga kord pärast selle kasutamist (üks kord päevas).

Kristallidest on tšakravärve sümboliseerivateks kivideks:

Juurtšakra – punane jaspis

Kanna seda kaasas või mediteeri sellega, kui tunned, et jalgealune on kõikuma löönud ja enesekindlus on kannatada saanud ning kus vajad seesmist tuge ja eneseusu taastamist.

Sakraaltšakra – karneool

Kanna seda kaasas või mediteeri, kui sinu mehelikkus või naiselikkus on jäänud nõrgemaks, ei oska ennast  tunda vastavalt ja kus tunned, et on raskusi vastsassugupoolega suhtlemisel. Karneool aitab äratada seksuaalsust ja seksuaalset kütkestavust.

Päikesepõimik – kaltsiit

Kanna seda kaasas või mediteeri, kui tunned, et rinnaku all olevast – rahvakeeli -“kolmnurgast”  lekib energiat. See avaldub alati ka siis, kui on suhte lõpetamised,  enesehaletsus, süümepiinad või üleüldine murekoorem õlul, kus tunned, et energia kaob. See on päikesepõimik. Aita kaltsiidiga taastada lekkeaugud, et tunneksid ennast energeetiliselt taas terve ja vitaalsena.

Südametšakra – roheline aventuriin või verekivi

Kanna seda kaasas või mediteeri, kui tunned, et sul on raske leppida olukordadega, mis nõuavad sinult mõistmist ja andestamist. Kanna seda kuni tunned rahu südames, see aitab sul saavutada hüppelist sammu sinu enesearengus. Südametšakra tervenemine aitab sul suuresti terveneda üleüldiselt igas tšakras, kuid tõenäoliselt vajab siis ka pikemalt kaasaskandmist.

Kurgutšakra – lasuriit

Kanna seda kaasas või mediteeri, kui tunned, et sul on raske ennast väljendada. See aitab sul seista tõe eest, rääkida tõde ja seda ka välja öelda. Aitab olla tões ka iseenda vastu ja leppida ning tunnistada samal ajal ka enesele tõde. Kanna seda, kui tunned, et kurguhädad teevad liiga, põhjus-tagajärg on üks, üks tingib teise.

Kolmas silm – ametüst

Kanna seda kaasas või mediteeri, kui tunned, et soovid rohkem olla intuitiivne, näha laiemat pilti olukorrast, saada vastuseid sinu kaitseinglilt või teejuhilt.

Kroontšakra – hõbejaspis

Kanna seda kaasas või mediteeri, kui tunned, et soovid saada kirkamaks hingelt, soovid energeetiliselt ammutada elutõe teadmisi, jääda puutumatuks väljapoolt tulevatele energeetilistele rünnakutele ning olla nii enese kui ka väliskeskkonna stabiilsemas sisekliimas.

 

Lisainfo

Mõõtmed 16 × 16 × 2 cm