Seitsme tšakrakivi komplekt klaasalusel

48.30

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Seitsme ümara tšakrakivi komplekt kristallilise mustriga klaasalusel on hea abivahend energiate ringluse taaskorrastamiseks. Lisaks annab alus koos kristallidega ka ruumikujundusele ilusa aktsendi. Kivide läbimõõt ca 2.5 cm. Kristallist aluse läbimõõt ca 10 cm.

Peamine kasutamine: Enne igat korda puhasta kristall küünlaleegi kohal ringitades kivi vastupäeva. Tunnetuse järgi, kui tunned et on mõlemalt poolt korralikult puhastatud, ringita kivi päripäeva lisades mõttes või häälega taotlus juurde, et kristall aitaks sul taastada või saavutada parim. Puhasta kivi iga kord pärast selle kasutamist (üks kord päevas).

Kristallidest on tšakravärve sümboliseerivateks kivideks:

Juurtšakra – punane jaspis

Kanna seda kaasas või mediteeri sellega, kui tunned, et jalgealune on kõikuma löönud ja enesekindlus on kannatada saanud ning kus vajad seesmist tuge ja eneseusu taastamist.

Sakraaltšakra – karneool

Kanna seda kaasas või mediteeri, kui sinu mehelikkus või naiselikkus on jäänud nõrgemaks, ei oska ennast  tunda vastavalt ja kus tunned, et on raskusi vastsassugupoolega suhtlemisel. Karneool aitab äratada seksuaalsust ja seksuaalset kütkestavust.

Päikesepõimik – kaltsiit

Kanna seda kaasas või mediteeri, kui tunned, et rinnaku all olevast – rahvakeeli -“kolmnurgast”  lekib energiat. See avaldub alati ka siis, kui on suhte lõpetamised,  enesehaletsus, süümepiinad või üleüldine murekoorem õlul, kus tunned, et energia kaob. See on päikesepõimik. Aita kaltsiidiga taastada lekkeaugud, et tunneksid ennast energeetiliselt taas terve ja vitaalsena.

Südametšakra – roheline aventuriin

Kanna seda kaasas või mediteeri, kui tunned, et sul on raske leppida olukordadega, mis nõuavad sinult mõistmist ja andestamist. Kanna seda kuni tunned rahu südames, see aitab sul saavutada hüppelist sammu sinu enesearengus. Südametšakra tervenemine aitab sul suuresti terveneda üleüldiselt igas tšakras, kuid tõenäoliselt vajab siis ka pikemalt kaasaskandmist.

Kurgutšakra – sodaliit

Kanna seda kaasas või mediteeri, kui tunned, et sul on raske ennast väljendada. See aitab sul seista tõe eest, rääkida tõde ja seda ka välja öelda. Aitab olla tões ka iseenda vastu ja leppida ning tunnistada samal ajal ka enesele tõde. Kanna seda, kui tunned, et kurguhädad teevad liiga, põhjus-tagajärg on üks, üks tingib teise.

Kolmas silm – ametüst

Kanna seda kaasas või mediteeri, kui tunned, et soovid rohkem olla intuitiivne, näha laiemat pilti olukorrast, saada vastuseid sinu kaitseinglilt või teejuhilt.

Kroontšakra – mäekristall

Kanna seda kaasas või mediteeri, kui tunned, et soovid saada kirkamaks hingelt, soovid energeetiliselt ammutada elutõe teadmisi, jääda puutumatuks väljapoolt tulevatele energeetilistele rünnakutele ning olla nii enese kui ka väliskeskkonna stabiilsemas sisekliimas. Lisaks on mäekristall meistertervendaja kristall, mis reguleerib kõikide tšakrate tööd.

 

Lisainfo

Mõõtmed 14 × 10 × 10 cm