Satya Spiritual Healing viiruk

3.30

Laost otsas

Kirjeldus

Satya viirukid on valmistatud käsitsi Indias, kasutades puhtaid ekstrakte ja parimaid eeterlikke õlisid. Satya viirukid on oma lõhnaolemuselt tummisemad viirukid, jäädes samas lõhnalt kosutavaks ja pehmelt rahustavateks. Olgu Satya viirukisordi nimetus milline tahes, iseloomustavaks lõhnaks on siiski tugevalt rahustav, inspireeriv ja meelt kosutav alatoon.

Viirukeid soovitatakse põletada väiksemates ruumides avatud aknaga (aknal õhutuse asend), selleks et tuba liialt suitsu täis ei läheks ning et viirukist kätte saada just selle viiruki õige lõhnasegment, mis ilmneb pärast viiruki ärapõlemist. Hõng, mis jääb õhku, on ääretult lõõgastav või kirgastav, rahustav või lihtsalt meeldiv. Pärast põlemist tuleks sulgeda ka aken, siis jääb õhku värske õhu segu viiruki järellõhnast.

Süüta viirukiots, oota kuni see hõõguma hakkab ning lase mõni sekund põleda. Olenevalt viiruki sordist, võib kustuda leek iseenesest, kui ei kustu, puhu õrnalt leek ära. Seejärel aseta viirukipulk viirukihoidjasse ja lase viirukil teha oma tööd. Ära jäta põlevat viirukit järelvalveta!

Ühes pakis ca 20 viirukipulka. Põlemisaeg umbes 30 minutit.

Päritolumaa India