Satya Enlightenment viiruk

3.30

Laos

Kirjeldus

Satya Enlightenment viiruk on üks intensiivsema lõhnaga viirukeid Satya sortimendist. Lõhna intensiivus aitab ennast viia ja hoida just vajalikul, kõrgemal avatud sagedusel, selleks, et kogeda valgustatuse tunnet energeetiliselt ning aidates õppida seda tunnet hoidma eneses üha pikemalt.

Satya viirukid on valmistatud käsitsi Indias, kasutades puhtaid ekstrakte ja parimaid eeterlikke õlisid. Satya viirukid on oma lõhnaolemuselt tummisemad viirukid, jäädes samas lõhnalt kosutavaks ja pehmelt rahustavateks. Olgu Satya viirukisordi nimetus milline tahes, iseloomustavaks lõhnaks on siiski tugevalt  rahustav, inspireeriv ja meelt kosutav alatoon.

Viirukeid soovitatakse põletada väiksemates ruumides avatud aknaga (aknal õhutuse asend), selleks et tuba liialt suitsu täis ei läheks ning et viirukist kätte saada just selle viiruki õige lõhnasegment, mis ilmneb pärast viiruki ärapõlemist. Hõng, mis jääb õhku, on ääretult lõõgastav või kirgastav, rahustav või lihtsalt meeldiv. Pärast põlemist tuleks sulgeda ka aken, siis jääb õhku värske õhu segu viiruki järellõhnast.

Süüta viirukiots, oota kuni see hõõguma hakkab ning lase mõni sekund põleda. Olenevalt viiruki sordist, võib kustuda leek iseenesest, kui ei kustu, puhu leek ära. Seejärel aseta viirukipulk viirukihoidjasse ja naudi!

Sisaldab umbes 15 viirukipulka. Põlemisaeg ca 30-40- minutit.