Rüoliit-punane jaspis käevõru

29.00

Laos

Kirjeldus

Rüoliidist, punasest jaspisest ja nahast käevõru, millel on omakorda pärlmutrist nööbiga kinnitus. Kivid on naha sees paigutatud ümaratena, mis annab endast edasi mugava kandmise randmel ja on kujunduselt hea energia voolavusega käevõru. On mõeldud kandmiseks vabalt randmel langevana. Kohandatav käe järgi kahe augukohaga. Ligikaudne pikkus 24cm.

Kivide suurus ligikaudu 6 x 8 mm.

Usutakse, et…

…rüoliit toob meelerahu, aitab kaasa mediteerimisel, leida hinges nii tasakaalu kui ka paremat kontakti iseendaga. Aiatb eneses leida mõistmist, leppimist ja aru saada elust kõrgemast ja laiemast vaatenurgast.

Usutakse, et…

…punane jaspis on seksuaaltšakra tasakaalustamiseks, aitab häälestada partnereid teine-teisele, annab väge ja elujõudu ning kindlustunnet eluga toimetulekul. Kogub endasse negatiivse energia. Annab julgust enda eest seista ning enda suhtes ausaks jääda. Tugevdab otsusekindlust ja raskes olukorras kiiret mõttetegevust. Ergutab kujutlus-võimet ja aitab ideedel realiseeruda. Punane jaspis toob probleemid päevavalgele enne nende ägenemist, moodustades suurepärase „rahu-helme“, mida käes hoida. (Allikas: Sisemise Tarkuse Kool)