Püramiid viirukihoidja

7.00

Laos

Kirjeldus

Püramiid koonusviiruki põletaja on valmistatud India roosipuust. Sobib koonusviirukitele, mille keskmine põlemisaeg olenevalt viirukist on 8-45 min. Viiruki suits imbub välja sisselõigatud aukudest, mis oma hõljumisega on efektne ja ilus vaadata. Lühema põlemisajaga koonusviirukite puhul sobib koonusviirukihoidja hästi ruumidesse, mida on vaja kiirelt puhastada, väiksematesse ruumidesse või ka neile, kes pikalt viirukit ei saa põletada. On ilus ka ruumi kaunistuse elemendina, näeb välja idamaine ja hingele soe vaadata.

Viirukeid soovitatakse põletada väiksemates ruumides avatud aknaga (aknal õhutuse asend), selleks et tuba liialt suitsu täis ei läheks ning et viirukist kätte saada just selle viiruki õige lõhnasegment, ilmneb pärast viiruki ärapõlemist. Hõng, mis jääb õhku on ääretult lõõgastav ja meeldiv. Pärast põlemist tuleks sulgeda ka aknen. Aja möödudes eelistad võib-olla juba ka kinnise aknaga põletamist.

Süüta viirukiots, oota kuni see hõõguma hakkab ning lase mõni sekund põleda. Olenevalt viiruki sordist, võib kustuda leek iseenesest, kui ei kustu, puhu leek ära. Seejärel aseta viirukipulk viirukihoidjasse ja naudi!

Ligikaudsed mõõtmed 7 x 7 x 16 cm.