Punane jaspis pendel

15.00

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Pendleid saab kasutada mitmel otstarbel, näiteks veesoonte, kadunud asjade, isegi kadunud inimeste otsimisel. Neid saab kasutada ka tervendamisel, reikis ja ennustamisel, saada küsimustele vastuseid, jne, jne. Tuleb olla ainult leidlik, kuidas enda jaoks kõige paremini pendel tööle saada ja häälestada. Pendlid on valminud käsitööna looduslikest materjalidest, seega võivad nad veidi erineda pildil nähtust. Tihti kasutatakse erinevate teemadega tegelemiseks ka erinevaid pendleid, endale sobilikke.

Pendlitel on hõbekett, mille otsas on poolvääriskivi. Kett on umbes 170mm pikkune. Pendlid on valminud käsitööna looduslikest materjalidest, seega võivad nad veidi erineda pildil nähtust. Pakkuda on kahte varianti punasest jaspisest – punakas, mis on suurem, läbimõõt ligikaudu 2 cm ja väiksem, pruunikas punane, läbimõõduga 1, 7 cm

Punane jaspis annab väge ja elujõudu ning kindlustunnet eluga toimetulekul. Jaspis, mis on tuntud kui „ülim toitja”, hoiab ja toetab stressirohketel aegadel, ühendades tervikuks elu kõik erinevad aspektid. See kivi soodustab šamaanirännakuid, pendliga töötamist ning unenägude meeldejätmist.

 

Lisainfo

Suurus

suur, väike