Orthoceras fossiil ripats

9.00

Laost otsas

Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Ortotšeras on iidne mollusk, kes suri välja juba ligikaudu 400-550 miljonit aastat tagasi. Teda peetakse üheks varaseimaks ookeani asukaks. Miljonite aastate jooksul kristalliseerus nende kest mustas marmoris ning seeläbi elavad ortotšerasid teatud mõttes ka täna edasi.

Usutakse, et…

Ortotšerase seostatakse kõige enam äriedu ning mainekusega. Toetab inimese vajadust midagi luua ja saavutada. Samuti aitab see kristalliseerunud fossiil leevendada stressi, ärevust ning rahustada liialt hüplikku meelt. Teda peetakse ka selge ja fokusseeritud mõistuse kristalliks.

Juurtšakra kristallina tuletab ortotšeras meelde, et igale pimedusele järgneb alati varem või hiljem valgus. Juba iidsetest aegadest on arvatud, et fossiilid aitavad inimest motiveerida ning soosivad radikaalseid muutuseid. Ortotšerasist võib olla palju abi pikaajalisest depressioonist taastumisel ning taas oma sihi leidmisel. Tugeva maaenergia kandjana aitab ortotšeras tasakaalustada emotsioone, tõstab enesekindlust ning avab meele innovaatilistele lahendustele. Teda peetakse ka tegude ja saavutuste kristalliks.

Ortotšeras on ka hea spirituaalne tervendaja. Ta aitab toime tulla eelmistest eludest pärit väljakutsetega, soosib sügavatest sisemistest hirmudest üle astumist ning minevikust lahti laskmist.

Ortotšeras on hea tervenemisprotsessi toetaja. Arvatakse, et ta pikendab eluiga ning soodustab ka kehast toksiinide väljutamist. Ortotšerasi kasutatakse ka käte, jalgade ja seljaprobleemi ravil ning leevendamisel. Aitab ka leevendada väsimust, toetab seedesüsteemi ning on abiks reuma ravimisel. (Allikas:www.kristallimaailm.ee)

Valmistatud lihvitud Orthocerase fossiilist, mis on 400 miljonit aastat vana.

Nööri pikkus ca 42 cm, ripatsi mõõtmed 40 x 14 mm.