Merevaigust võtmehoidja

8.00

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Pikkus umbes 8 cm. Kaal umbes 7 g. Iga merevaigust ripats võtmehoidjal on ainulaadne ja seetõttu ka erinevad üksteisest. Merevaik on pärit Leedust.

Usutakse, et…

…merevaiku kanti ja hinnati juba muistsetel aegadel. Kõige iidsemad arheoloogide poolt leitud ehted on olnud valmistatud merevaigust. Kuna pihku võttes tundub merevaik soe ja kiirgav, on seda kivi peetud elavaks olendiks ning hiinlased uskusid koguni, et merevaigus elavad edasi tiigrite hinged. Kui hõõruda merevaiku vastu siidi või villast riiet, tekib elektrilaeng, seega on just merevaik aidanud inimestel (taas) avastada elektrit. Kui praegusel ajal maailma nii palju saastet tekitanud nafta on suurima tõenäosusega manifesteerinud Atlantise langusaegade tsivilisatsiooni energeetilisest jäägist, siis merevaik sisaldab Hüperborea puhast kuldaja informatsiooni. Merevaigu suurim leiupiirkond on alati olnud Läänemere kallas – ala, kuhu kunagi ammusel ajal ulatus ka Hüperborea kuldajastu tsivilisatsioon. Tegelikult ei ole merevaik üldse kristall, vaid hoopis puuvaik, mis olla väga ammusel ajal merre voolanud ja ajapikku kivistunud. Ent on täiesti võimalik, et tegu on hoopis ühe kõrgtsivilisatsiooni energia manifesteerunud väljendusega –kingitusega, mis on võimaldanud ka kõige pimedamal languseajastul säilitada puhtaid kuldajastu võnkeid. Eelkõige toetab merevaik maaühendust, aidates meil kontakti saada Maa ülestõusmise energiatega, kuid sellesse on talletatud ka kuldne Suure Keskpäikese valgus.  Nii võimendab merevaigu kandmine mõlemasuunalist energialiikumist – puhaste ja kõrgsageduslike Maa ülestõusmise energiate tõusmist kehasse, ning kõrgemate ehk taevaste energiate (s.h Suure Keskpäikese valguse) ankurdumist nii kehasse kui ka Maasse. Olles Suure Keskpäikese võnke kandja Maa peal, on merevaigul väga tugevad tervendavad ja puhastavad omadused. Ta tõmbab kehast välja mis tahes haiguse, toetab kudede taastumist ning kogu keha energiaga laadimist. Merevaik puhastab ruume ja ka kõiki kehas olevaid tšakraid. Ta absorbeerib negatiivsed energiad ja muundab need positiivseteks, aidates kehal end ise tervendada. See kivi pakub tugevat kaitsekilpi, mis takistab tervendajal kliendi valu või haiguse endassevõtmist ning kaitseb tõhusalt psüühilise vampirismi vastu.
Merevaik parandab mälu, tugevdab usaldust, jagab tarkust, sisendab rahu ja otsustusvõimet; see külluslikult särav kuldne kivi hajutab depressiooni, taastab elujõudu, vabastab stressist, toetab haavade paranemist ning on tõhus looduslik antibiootik. Allikas:www.valgusesaar.com