Allahindlus!

Merevaigust kaunistustega puu (amber tree)

11.00140.00
11.0091.00

Tootekood: - Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Merevaigust kaunistustega puu on erilise ja küllusliku välimusega. Oksad on valmistatud pronkstraadist ning puu ise asub ilusal puidust alusel, millele on liimitud merevaigutükikesed. Transpordi käigus võib mõni tükike olla lahti tulnud, jäta see puu jalamile, jätmaks mulje langenud kuldsetest lehtedest. Valguse peale paistes jätab sillerdavalt küllusliku välimuse. Pärit Leedust.

Merevaik on hindamatu kivi ja hindamatu looduse kingitus. Merevaiku imetletakse tema ilu, originaalsuse ja ka tervendavate omaduste tõttu.

Merevaigu koostises on üle 40 elemendi, mis on inimkehale vajalikud (näiteks jood, magneesium, raud, tsink, kaltsium, fosfor ja paljud teised).

Balti merevaik ei sisalda raskemetalle, mistõttu see on eriti hinnas. Kõige tähtsam merevaigu koostisosa on merevaikhape, mis reguleerib erinevaid protsesse inimorganismis, aitab tugevdada immuunsüsteemi ja omab põletikuvastaseid omadusi. Samuti aitab merevaik peavalude vastu ning neutraliseerib inimese negatiivsust ja aitab tuua harmooniat.

Kui tahetakse merevaiku kanda tervenemise eesmärgil, tuleks jälgida mõningaid reegleid:

  • Enda merevaigust ehteid ei tohiks teistele laenata. Sinu ehted ei tohi kokku puutuda teiste inimeste energiaga.
  • Merevaigust käevõru ei tohiks olla liiga käe ümber. Kui käevõru istub su käel hästi, aitab see kaasa normaalsele südamerütmile.
  • Merevaigust ehteid ei kanta ööpäevaringselt. Alguses soovitatakse alustada päevas kolme tunniga.
  • Merevaigust ehteid ei soovitata kanda, kui teed arvutiga tööd, kui sa vaatad telekat vähem kui kolme meetri kauguselt või kui sa oled töötava mikrolaineahju läheduses.
  • Kui sa ei kanna oma merevaigust ehteid, siis lase neil puhata suletud puidust kastikeses ning eemale elektrilistest seadmetest.

Lisainfo

Kaal -
Suurus

keskmine, suur, väike