-35%

Merevaigust käevõru

115.00 74.75

Laos

Kirjeldus

Merevaigust käevõru.

Ligikaudne ümbermõõt 17 cm.

Kuidas kanda merevaiku?

Merevaik on hindamatu kivi ja hindamatu looduse kingitus. Merevaiku imetletakse tema ilu, originaalsuse ja ka tervendavate omaduste tõttu.

Merevaigu koostis on üle 40 elemendi, mis on inimkehale vajalikud (näiteks jood, magneesium, raud, tsink, kaltsium, fosfor ja paljud teised). Balti merevaik ei sisalda raskemetalle, mistõttu see on eriti hinnas. Meditsiini ja kosmeetika valdkondades kasutatakse Balti merevaiku just selle omaduse tõttu.

Kõige tähtsam merevaigu koostisosa on merevaikhape, mis reguleerib erinevaid protsesse inimorganismis, aitab tugevdada immuunsüsteemi ja omab põletikuvastaseid omadusi. Samuti aitab merevaik peavalude vastu ning neutraliseerib inimese negatiivsust ja aitab tuua harmooniat.

Kui tahetakse merevaiku kanda tervenemise eesmärgil, tuleks jälgida mõningaid reegleid:

• Enda merevaigust ehteid ei tohiks teistele laenata. Ehted ei tohi kokku puutuda teiste inimeste energiaga.

• Merevaigust käevõru ei tohiks olla liiga käe ümber ega ka liiga lõdvalt. Kui käevõru istub su käel hästi, aitab see kaasa normaalsele südamerütmile.

• Merevaigust ehteid ei kanta ööpäevaringselt. Alguses soovitatakse alustada päevas kolme tunniga.

• Kui sa ei kanna oma merevaigust ehteid, siis lase neil puhata suletud puidust kastikeses ning eemale elektrilistest seadmetest.

Usutakse, et…

…merevaiku kanti ja hinnati juba muistsetel aegadel. Kõige iidsemad arheoloogide poolt leitud ehted on olnud valmistatud merevaigust. Kuna pihku võttes tundub merevaik soe ja kiirgav, on seda kivi peetud elavaks olendiks ning hiinlased uskusid koguni, et merevaigus elavad edasi tiigrite hinged. Kui hõõruda merevaiku vastu siidi või villast riiet, tekib elektrilaeng, seega on just merevaik aidanud inimestel (taas) avastada elektrit. Kui praegusel ajal maailma nii palju saastet tekitanud nafta on suurima tõenäosusega manifesteerinud Atlantise langusaegade tsivilisatsiooni energeetilisest jäägist, siis merevaik sisaldab Hüperborea puhast kuldaja informatsiooni. Merevaigu suurim leiupiirkond on alati olnud Läänemere kallas – ala, kuhu kunagi ammusel ajal ulatus ka Hüperborea kuldajastu tsivilisatsioon. Tegelikult ei ole merevaik üldse kristall, vaid hoopis puuvaik, mis olla väga ammusel ajal merre voolanud ja ajapikku kivistunud. Ent on täiesti võimalik, et tegu on hoopis ühe kõrgtsivilisatsiooni energia manifesteerunud väljendusega –kingitusega, mis on võimaldanud ka kõige pimedamal languseajastul säilitada puhtaid kuldajastu võnkeid. Eelkõige toetab merevaik maaühendust, aidates meil kontakti saada Maa ülestõusmise energiatega, kuid sellesse on talletatud ka kuldne Suure Keskpäikese valgus.  Nii võimendab merevaigu kandmine mõlemasuunalist energialiikumist – puhaste ja kõrgsageduslike Maa ülestõusmise energiate tõusmist kehasse, ning kõrgemate ehk taevaste energiate (s.h Suure Keskpäikese valguse) ankurdumist nii kehasse kui ka Maasse. Olles Suure Keskpäikese võnke kandja Maa peal, on merevaigul väga tugevad tervendavad ja puhastavad omadused. Ta tõmbab kehast välja mis tahes haiguse, toetab kudede taastumist ning kogu keha energiaga laadimist. Merevaik puhastab ruume ja ka kõiki kehas olevaid tšakraid. Ta absorbeerib negatiivsed energiad ja muundab need positiivseteks, aidates kehal end ise tervendada. See kivi pakub tugevat kaitsekilpi, mis takistab tervendajal kliendi valu või haiguse endassevõtmist ning kaitseb tõhusalt psüühilise vampirismi vastu.
Merevaik parandab mälu, tugevdab usaldust, jagab tarkust, sisendab rahu ja otsustusvõimet; see külluslikult särav kuldne kivi hajutab depressiooni, taastab elujõudu, vabastab stressist, toetab haavade paranemist ning on tõhus looduslik antibiootik. Allikas:www.valgusesaar.com