Merevaigust kaelakee (amber necklace)

235.00295.00

Tootekood: - Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Merevaigust kaelakee kerad on järjestatud kujult veidi suurenevalt – dekolteel olevad kerad on kõige suuremad ning kaela juurde jäävad kerad on kõige väiksemad. Iga kera vahele on tehtud imepisike niidist sõlm – selleks, et merevaigust kerad omavahel ei kriimustuks. Käes katsudes tundub kee imeliselt sile-pehme, ääretult meeldiv on seda keed juba lihtsalt käes hoida ja lisaks on silmale äärmiselt lummav, ilus sügav toon.

Saadaval pikkused 55 cm ja 58 cm. Merevaik on pärit Leedust ning kaelakee on valmistatud Saksamaal. Kinnitus on keeratav.

Merevaik on hindamatu kivi ja hindamatu looduse kingitus. Merevaiku imetletakse tema ilu, originaalsuse ja ka tervendavate omaduste tõttu.

Merevaigu koostises on üle 40 elemendi, mis on inimkehale vajalikud (näiteks jood, magneesium, raud, tsink, kaltsium, fosfor ja paljud teised).

Balti merevaik ei sisalda raskemetalle, mistõttu on see eriti hinnas. Kõige tähtsam merevaigu koostisosa on merevaikhape, mis reguleerib erinevaid protsesse inimorganismis, aitab tugevdada immuunsüsteemi ja omab põletikuvastaseid omadusi. Samuti aitab merevaik peavalude vastu ning neutraliseerib inimese negatiivsust ja aitab tuua harmooniat.

Kui tahetakse merevaiku kanda tervenemise eesmärgil, tuleks jälgida mõningaid reegleid:

  • Enda merevaigust ehteid ei tohiks teistele laenata. Sinu ehted ei tohi kokku puutuda teiste inimeste energiaga.
  • Merevaigust käevõru ei tohiks olla liiga käe ümber. Kui käevõru istub su käel hästi, aitab see kaasa normaalsele südamerütmile.
  • Merevaigust ehteid ei kanta ööpäevaringselt. Alguses soovitatakse alustada päevas kolme tunniga.
  • Merevaigust ehteid ei soovitata kanda, kui teed arvutiga tööd, kui sa vaatad telekat vähem kui kolme meetri kauguselt või kui sa oled töötava mikrolaineahju läheduses.
  • Kui sa ei kanna oma merevaigust ehteid, siis lase neil puhata suletud puidust kastikeses ning eemale elektrilistest seadmetest.

Lisainfo

Mõõtmed

55 cm, 58 cm