Mäekristallist õiekujuline teeküünlaalus

54.90

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Mäekristallist teeküünlaalus. Sümmeetria ja kauni ühtlase kuju saavutamiseks on kasutatud silikooni. Valmistatud Brasiilias.

Ligikaudne läbimõõt 10 cm, ligikaudne kõrgus 5 cm. Kaal ca 350 g. Toode on väga sarnane pildilolevaga, erinevus on minimaalne.

Usutakse, et…

…mäekristall on meistertervendaja mistahes olukorra puhul ning seda juba tuhandeid aastaid kasutatud energia võimendamiseks. Ameerika põlisrahvad kutsuvad mäekristalli Vanaema Maa ajurakkudeks. Sisaldades kõiki värve, toimib mäekristall üheaegselt kõikidel erinevatel dimensioonilistel tasanditel. Luues enda ümber elektromagnetvälja ning lahustades staatilise elektri, on mäekristall äärmiselt võimas tervendava energia võimendaja. Töötades vibratsioonilisel tasandil ning häälestudes loomulikul teel kasutaja spetsiifilistele vajadustele, viib mäekristall inimese ja tema ümbruse energia nii täiuslikku seisundisse kui hetkel võimalik, ennetades haigusi, toimides hinge tervendaja ning puhastajana, ühendades füüsilise ja vaimse tasandi. Olles kui kosmiline kompuuter, talletab mäekristall informatsiooni ning omab võimet lahustada karmat. See kivi võimendab ülemeelelisi andeid ja häälestab meid vaimsele eesmärgile. (Allikas:www.valgusesaar.ee)