Madonna sümboliga käevõru

9.90

Kirjeldus

925 hõbe roodiumiga kaetud või roosa-kullakarva Madonna (Neitsi Maarja) sümbol.  Antud käevõru on suurepärane kaitse- ja toetajatalisman, jäädes sealjuures minimalistlikuks, kuid samas ilusaks aksessuaariks randmel. Metallplaat helgib valguse käes ja tekitab südames alati hea tunde seda märgates. Sobib kas üksikuna või teiste lemmikutega kooskandmiseks.

Käevõruks on elastikkumm, mis võimaldab hästi reguleerida võru ümbermõõtu. Õige suurus tuleks reguleerida eelnevalt enne võru kätte panemist, kuna elastiksõlm võib sikutades sõlmest lahti tulla ning samas on sõlm ka liialt tugevasti kinni, et ühe käega seda randmel fikseerida. Nii kätte pannes kui ka käe ümbert eemaldamisel tuleb võtta ühe käe sõrmedega ühe sõlme ümber kinni ja rahulikult venitades/sikutades, samal ajal kätt keerates edasi-tagasi, võru iluasti üle käelaba aidata. Kumm on väga elastne ja venib hästi, seetõttu laseb kergesti juba eelnevalt paika pandud suurust kasvõi edasi-tagasi korduvalt reguleerida.

*Madonna on Jeesuse ema Maarja tiitel katoliikluses.

Hõbedane osa on umbes 1 cm suurune. Elastikkummi pikkus ca 14-17 cm.

Lisainfo

Toon

roheline (roodium), roheline (roosa kuld), sinine (roodium), tumehall (roodium), tumehall (roosa kuld), tumelilla (roodium), tumesinine (roosa kuld), veinipunane (roodium), veinipunane (roosa kuld)