Lõpmatuse sümboliga käekett, 925 hõbedaga

19.0023.00

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Ääretult õrna välimusega 925 hõbedast käekett on randmel väga efektne ja unikaalse välimusega. Suurust on võimalik ketist reguleerida kaksikhõbekuulikesi üles/alla tõmmates ning valida endale just sobiv suurus – rohkem ümber või vabamalt käele kukkuv. Võta kinni keti ühest otsast ja samal ajal sikuta kergelt kaksikkuule üles või alla. Soovitav on mitte väga pingule tõmmata, kuna käe liikumine võib pinge all oleva keti lõhkuda ja ka silikoonid, mis on kuulide sees ning mis pidurdavad keti vabat liikumist võivad kuluda kiiremini. Keti otstes ripuvad pisikesed sama värvi hõbedast südamed.

Aja möödudes hakkab värvi osa ketil tasapisi kuluma, milletõttu lisab kulumine ketile omakorda iidse ajastu välimust. Roosa kuld muutub rohkem ehtsa kulla värvi, tume hall muutub iidse välimusega ketiks, mille kuulid muutuvad hõbedamaks ning hõbekett jääb hõbeketiks.

Käekett on 925 hõbedast, millel on kaunistusena kujundatud särav tsirkoonist ‘lõpmatus’ sümbol.  Sobib hästi teiste käevõrude ja -kettidega koos  või eraldi kandmiseks andes juurde efektset sära ja väljanägemist, toetades samal ajal teie ‘siinolemise’ usku, just siin ja praegu.

Keti ligikaudne laius on 2 mm ning lõpmatuse sümbol ca 2 cm x 0,5 cm .

NB! Toode on pildil suurnendatud pisidetailide vaatamiseks.

Lisainfo

Toon

hõbedane, must, roosa kuld

Sulle võib meeldida ka…