Ioliidist ristikujuline ripats

39.00

Laos

Kirjeldus

Tõeliselt kaunis, justkui ajaloolise taustaga väärisehe on sügav indigosinisest ioliidist valmistatud antiikse välimusega ristikujuline ripats. Näeb päriselus välja veidi suurem, kui seda on illustreeriv pilt (vaata mõõte).

Usutakse, et…

…ioliit on visioonide ja intuitsiooni kivi, teravdab ioliit sisemist nägemist, psüühilisi võimeid ja soodustab sügavat meditatsiooni.  Ioliit on väga hea teenäitaja – vahet ei ole kas tegemist on füüsilise või spirituaalse rännakuga.
Ioliit on sajandeid olnud šamaanide meeliskiviks ning seeläbi kuulunud ka paljude traditsiooniliste tervendamisrituaalide juurde. Ühtlasi aitab ta hõlpsamalt ühendust saada sisemiste teadmistega.

Ioliit aitab mõista sõltuvuse olemust ning võib aidata ka sellest vabaneda. Samuti kasutatakse ioliiti toksiinide kehast väljutamiseks. Ka suurendab ioliidi kandmine vastutustunnet ning annab tõuke reaalseks tegutsemiseks. Teisisõnu aitab inimese läbi tema enda potentsiaali rakendamise paremale elujärjele. Ioliit vabastab ka ebakõladest suhetes ning aitab väljendada oma tõelist olemust. (Allikas:www.kristallimaailm.ee)

Ioliit pärit Madagaskarilt. Mõõtmed koos aasaga ca 52 x 27 mm. Aas 925 hõbedast.