HEM White Sage viiruk

3.30

Laost otsas

Kirjeldus

HEM viirukid on keskmise suitsutihedusega viirukid. Lõhnagamma valik on suur ja lai, kus võib leida meelepärase lõhna ‘puhas kodu’-st kuni ‘OM’-i lõhnaaistinguni välja. Seetõttu sobib hästi ka algajale viirukit põletada soovijale katsetamiseks ja viirukimaailmaga tutvumiseks. HEM viirukid ei pudene. Ühes pakis on umbes 20 viirukit. Ühe viirukipulga pikkus ca 22cm.

HEM White Sage viiruk on ülimalt kirgastava lõhnaga. Aitab hästi keskenduda, on tuntavalt ruumi õhku puhastava toimega, hoiab meele selge ja klaarina. Hea kasutada, kui vajate rohkem kuulda enese mõtteid ja järelemõtlemist sisemisest tarkusest, toetab ja ravib hinge. White Sage viiruk ei jää liiga kangeks, isegi kui asetate selle enese lähedale töölauale.

Viirukeid soovitatakse põletada väiksemates ruumides avatud aknaga (aknal õhutuse asend), selleks et tuba liialt suitsu täis ei läheks ning et viirukist kätte saada just selle viiruki õige lõhnasegment, mis ilmneb pärast viiruki ärapõlemist. Hõng, mis jääb õhku, on ääretult lõõgastav või kirgastav, rahustav või lihtsalt meeldiv. Pärast põlemist tuleks sulgeda ka aken, siis jääb õhku värske õhu segu viiruki järellõhnast.

Süüta viirukiots, oota kuni see hõõguma hakkab ning lase mõni sekund põleda. Olenevalt viiruki sordist, võib kustuda leek iseenesest, kui ei kustu, puhu leek ära. Seejärel aseta viirukipulk viirukihoidjasse ja naudi!