Granaadist ja küaniidist ristikujuline ripats

37.0043.00

Kirjeldus

Austriast pärit granaat küaniidist kiltkivis on väga maagilise välimusega. Värvide üleminekud ja küaniidi hõbedakihilisus annab endast väga eriliste varjunditega müstilise värvitooni. Kuna kõik tooted on käsitööna valminud, on saadaval kolm erinevat kuju ristist. Üks ripats on metallist aasaga ning kahest on läbi puuritud auk, millest saad keti läbi viia (kette pole kaasas).

Usutakse, et…

…küaniit on uue ajastu kivi, millel on tervendav ja puhastav mõju. On kurgutšakra kivi. Kivi muudab inimese teadlikuks oma keha pühadusest ja aitab oma elukommetesse positiivseid muudatusi sisse viia. Armastuse ja valguse teenimiseks programmeeritud kivi kanaliseerib kehasse tervendavat ja värskendavat energiat. Küaniit muudab inimese rahulikuks ja meele selgeks. Suurendab psüühilist tundlikkust, aitab saavutada ühendust vaimse õpetajaga. Kivi üheks ülesandeks on aidata inimesel mõista, kuidas meeles sisalduv loob ümbritsevat tegelikkust. Aitab elada ende tõe järgi ning vabaneda hirmust teiste ja ühiskonna arvamuse ees.

Usutakse, et…

…granaat on võimas energiseerija ja kaitsja, mis hoiatab läheneva ohu eest ja kahjustab vaenlasi. Traditsiooniliselt kihlasõrmuste valmistamiseks kasutatav granaat toetab armastust ja pühendumist ning kõrvaldab takistused ja tabud. Granaat avab südant ja suurendab eneseusaldust. See kivi tasakaalustab seksuaalsust ja leevendab emotsionaalseid ebakõlasid. Granaadist on abi kriisiaegadel ja olukordades, kus näib puuduvat väljapääsutee või kui elu on purunenud või täis valu. Granaat tugevdab elujäämisinstinkti, lisades julgust ja lootust. See kivi aitab ligi tõmmata ka vajaminevat abi. Oma aja ära elanud sissejuurdunud käitumismustreid ja iganenud ideid lahustades aitab granaat võitu saada sisemisest vastupanust ning tühistada alateadlikku enesesabotaaži.

Lisainfo

Erinev kujundus

Granaadist ja küaniidist ripats 1, Granaadist ja küaniidist ripats 2, Granaadist ja küaniidist ripats 3, Granaadist ja küaniidist ripats 4

Sulle võib meeldida ka…