Ganesha minipurskkaev

39.00

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ganesha minipurskkaev. Seesmist rahu ja vaikust toov minipurskkaev nelja anumaga töötab väikese pumba abil. Kõige alumises anumast kumab hele kuldne valgus voolavale värelevale veele, mis võbeledes paistab kergelt ka Ganeshale.

Kuna Ganeshat teatakse takistuste eemaldajana, alustatakse tseremooniaid ja teenistusi, kuid ka kõiksugu teisi häid ettevõtmisi, palvega tema poole.

Pühakirjade järgi teenivad Ganeshat ka jumalad. Ganesha on Shiva energia kandja, jõu ja teadmiste valitseja, ta on Shiva vanem poeg.

Ganesha elevandipea tähistab piiritut tugevust. Teda ei saa võita. Tema suure kujuga pea tähistab tarkust.
Väikesed silmad näitavad, et Ganesha näeb kaugele ning mõistab kõike toimuvat ettenägelikkuses koheselt. Tema suured kõrvad tähistavad Tema võimet kõike väljendatut kuulda. Lont tähistab pranava mantrat – Omkaarat (Aum / Om mantra).

Need, kelle eestkostjaks on Ganesha, pöörduvad tema poole Om Shri Ganeshaya Namah.

Teksti allikas: Lilleoru

Kasutamine: suru vooluadapteri küljes olev must otsik Ganesha kuju põhja all oleva vooliku sisse. Sealt hakkab läbi voolama vesi. Pirniga juhe suru alumise tünni all olevasse avasse. See annab valguse veele ja Ganesha kujule. Ganesha kuju aseta nii, et alusvanni ülaäärel olev väike avaus jääks Ganesha selja taha – sealt too pumba juhe välja. Pump jääb Ganesha kuju alla vanni koos veega. Enne, kui lisad vee, reguleeri ka pumpamise kiirus. Pumpamiskiirust saad reguleerida pumba küljest. Tavapärane sobilik kiirus enamikele on keskmine reźiim – siis voolab vesi mõnusa tiheda vooluga, kuid saab ka aeglasemaks ja kiiremaks reguleerida. Pumbal on ka iminapad, mis on küll mõeldud selleks, et asetada pump Ganesha vannipõhja, kuid kuna juhe on selleks liiga lühike, siis pumbal võid lasta vabalt ulpida, peaasi, et vann on korralikult vett täis. Alles nüüd pista pistik vooluvõrku. NB! Kasuta destilleeritud vett ja aegajalt puhasta katlakivist!

Ligikaudsed mõõtmed 25 x 20.5 x 17.5 cm.

Lisainfo

Mõõtmed 25 × 20.5 × 17.5 cm

Sulle võib meeldida ka…