-35%

Mitmikkristallidega käevõru – ametüst, küaniit, roosa kvarts

50.00 32.50

Laos

Kirjeldus

Kolmest erinevast kristallist loodud efektne käevõru koosneb intuitsiooni tugevdavast ametüstist, uue ajastu kõrgema vibratsiooniga kristallist – küaniidist ning südametšakratööd toetavast roosast kvartsist. Käevõru kristallid toetavad kurgu-, südame- ja kolmanda silma tšakrat. Kõik metallist osad on 925 hõbedast. Käevõru pikkus on ligikaudu 22 cm.

Usutakse, et…

…ametüst on hingekivi, mis vaigistab meele ja avab ukse vaimsesse maailma. Müstikute kivina toob ta endaga rahu ja tasakaalu ning sobib suurepäraselt meditatsiooniks ja keskendumiseks. Soodustab abielus abikaasadevaheliste sisemiste piirangute ületamist. Aitab vabaneda halbadest harjumustest (sõltuvus alkoholist); kõrvaldab hirmud muutuste ees ja laseb suhtuda tulevikku rahulikult. Eriti kasulik on ta lastele, kes oma negatiivseid emotsioone viha- ja raevupursetena väljendavad. Aitab avada kolmandat silma. Unetuse puhul võib asetada ööseks öökapile (50 cm lähedusse) või padja alla.

…küaniit on uue ajastu kivi, millel on tervendav ja puhastav mõju. On kurgutšakra kivi. Kivi muudab inimese teadlikuks oma keha pühadusest ja aitab oma elukommetesse positiivseid muudatusi sisse viia. Armastuse ja valguse teenimiseks programmeeritud kivi kanaliseerib kehasse tervendavat ja värskendavat energiat. Küaniit muudab inimese rahulikuks ja meele selgeks. Suurendab psüühilist tundlikkust, aitab saavutada ühendust vaimse õpetajaga. Kivi üheks ülesandeks on aidata inimesel mõista, kuidas meeles sisalduv loob ümbritsevat tegelikkust. Aitab elada ende tõe järgi ning vabaneda hirmust teiste ja ühiskonna arvamuse ees.

…roosa kvarts on tingimusteta armastuse ja piiritu rahu kivi. Tõmbab ligi armastust. Kui asetada voodi kõrvale või paigutada kodus suhete nurka, siis tõmbab ligi armastust. Ka toetab roosa kvarts Sinu olemasolevat suhet ning taastab või tugevdab partnerite vahelist usaldust ja harmooniat. Roosa kvarts on parim emotsionaalse tasandi tervendaja. Ka õpetab roosa kvarts, kuidas armastada iseennast ning julgustab enesele andestama ja ennast aktsepteerima, äratades eneseusalduse ja eneseväärtustamise tunde. Olles asendamatu trauma- või kriisiolukorras, toimib roosa kvarts nagu esmaabi, rahustades ja energiavälju taas tasakaalu viies. See kivi eemaldab negatiivse energia ning asendab selle armastavate vibratsioonidega. Roosa kvarts on suurpärane kivi ka keskeakriisi puhul.

Kivide tuvustuse allikas: Sisemise Tarkuse Kool