-35%

Erinevate kivide ja siidiga kaelakee

84.00 54.60

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Unikaalne kaelakee on valmistatud erivärvi siidist ribadest, millel on lisatud kaunistavaks elemendiks 925 hõbedast laastud, mis omakorda hoiavad siidiribad üksteisest eraldatuna ja kee vormis. Lisaks on kaunistava elemendina lisatud armas kalast kujuke. Iga siidiriba otstes on eri liiki kristallid – malahhiit, tsitriin, lasuriit, ametüst, roosa kvarts, karneool, korall. Ligikaudne pikkus 100 cm. Kõik metallist osad 925 hõbedast.

Usutakse, et…

…malahhiit kaitseb kurja silma, nõiduse ja kurjade vaimude eest ning on võimas tundekeha puhastaja, vabastades teid eelmistes eludes või lapsepõlves kogetud traumadest. Malahhiit on vägev energia vahendaja, mille mõju muudab elu intensiivsemaks. See näitab teile armutult teie vaimsel kasvul eesolevaid takistusi, tuues pinnale sügavad tunded ja psühhosomaatilised põhjused, katkestades soovimatud sidemed ning oma aja ära elanud mustrid ja õpetades vastutama oma tegude, mõtete ja tunnete eest. Tähtsa kaitsekivina tõmbab malahhiit keskkonnast ja kehast endasse negatiivsed energiad ja ained, imades sisse plutooniumit ja radiatsiooni ning puhastades keskkonda elektromagnetilisest saastast.

… tsitriin on päikese energiat kandev võimas puhastaja ja regenereerija on tervendamisel äärmiselt tõhus abivahend. Energiseeriva ja ülimalt loova kivina ei vaja tsitriin puhastamist. See imab, muundab ja maandab negatiivse energia ning kaitseb keskkonda. Eriti suur abi on tsitriinist külluse ligitõmbamisel ning see tuleks asetada rahakarbile ja maja külluse nurka. Tsitriin julgustab jagamist ning toob rõõmu kõigile, kelle silm sellel peatub. Grupi või pere ebakõla leevendava kivina annab tsitriin enesehävituslikule käitumisele vastupidise suuna ning aitab konstruktiivse kriitika puhul sellele vastavalt tegutseda; tagab sisemise rahu, võimaldades avalduda teie loomupärasel tarkusel; aitab kuulata tunnetust ja vooluga kaasa minna, on abiks emotsionaalse tasakaalu saavutamisel.

…lasuriit on tugevaks kaitse kristall. Usustakse ka, et lasuriit kaitseb aurat ja kaitseb kurja sõna vastu. Tugevdab ja avardab meeltetajumisi ja on peetud paikade talismaniks.

… ametüst on hingekivi, mis vaigistab meele ja avab ukse vaimsesse maailma. Müstikute kivina toob ta endaga rahu ja tasakaalu ning sobib suurepäraselt meditatsiooniks ja keskendumiseks. Soodustab abielus abikaasadevaheliste sisemiste piirangute ületamist. Aitab vabaneda halbadest harjumustest (sõltuvus alkoholist); kõrvaldab hirmud muutuste ees ja laseb suhtuda tulevikku rahulikult. Eriti kasulik on ta lastele, kes oma negatiivseid emotsioone viha- ja raevupursetena väljendavad. Aitab avada kolmandat silma. Unetuse puhul võib asetada ööseks öökapile (50 cm lähedusse) või padja alla.

… roosa kvarts on tingimusteta armastuse ja piiritu rahu kivi. Tõmbab ligi armastust. Kui asetada voodi kõrvale või paigutada kodus suhete nurka, siis tõmbab ligi armastust. Ka toetab roosa kvarts Sinu olemasolevat suhet ning taastab või tugevdab partnerite vahelist usaldust ja harmooniat. Roosa kvarts on parim emotsionaalse tasandi tervendaja. Ka õpetab roosa kvarts, kuidas armastada iseennast ning julgustab enesele andestama ja ennast aktsepteerima, äratades eneseusalduse ja eneseväärtustamise tunde. Olles asendamatu trauma- või kriisiolukorras, toimib roosa kvarts nagu esmaabi, rahustades ja energiavälju taas tasakaalu viies. See kivi eemaldab negatiivse energia ning asendab selle armastavate vibratsioonidega.

… karneool on kõrge vibratsiooniga stabiliseeriv kivi, elujõu taastaja. Aitab teha positiivseid valikuid. Igapäevaelus aitab unistajatel argireaalsusega paremini hakkama saada. Küllusekivina toetab karneool edu saavutamist nii ärialal kui muudes valdkondades. Leevendab vaevusi alakehas, seedetraktis ja soolestikus; soodustab mürkainete eraldumist organismist. Puhastab verd, neere, maksa ja põit, võib isegi neis organeis moodustunud kive lahustada. Alandab kõrget vererõhku, kõrvaldab vereummistusi ja ergutab vereloomet. Leevendab astmaatilisi ja reumaatilisi vaevusi. Pidurdab ninaverejooksu ja parodontoosi arengut, tugevdab igemeid ja silmi, aitab säilitada naha nooruslikkust. Ta aktiviseerib seksuaalkeskust, kergendab menstruatsioonivaevusi ja tasakaalustab hormoonide talitlust.

… korall sümboliseerib tagasihoidlikkust, õnne ja surematust. Vanas Kreekas kasutati roosat koralli õnne ja surematust toovate amulettide valmistamisel, mis olid võimelised kaitsma õnnetuste ja haiguste eest. Korall absorbeerib negatiivseid energiaid, toetab sõprust ja platoonilist armastust ning võimendab intuitsiooni. Korall vaigistab emotsioone ning aitab leida sisemist rahu.Usutakse, et korall maandab stressi, leevendab hirme ning toetab stabiilset pereelu. Korall aitab rumaluse, närvilisuse, hirmude, depressiooni, suitsiidimõtete, paanika ja õudusunenägude korral ning toob kandjas esile vapruse, tarkuse ning ettenägelikkuse. Koralli kasutatakse edu külgetõmbamiseks ning see kivi võimendab ettenägemisvõimet.

Tutvustused pärit: www.valgusesaar.com ja Sisemise Tarkuse Kool