Elupuu sümboliga käevõru hematiidi ja roosa kullaga

15.00

Laos

Kirjeldus

Roosa kullaga kaetud elupuu sümboliga käevõru. Elupuu ise on 925 hõbedast, mille okstes asetsevad tsirkoonist helkivad kivikesed.

Käevõru pikkus 17cm. Ühe kera läbimõõt ligikaudu 6mm.

Usutakse, et…

… hematiidi peamine ülesanne on maandamine ja kaitsmine. Teda võibki kanda kaitse otstarbel. Aktiviseerib vere- ja rakuloomet, mis ergutab vereringet ja südant. Kosutab kopse, maksa, põrna ja neere. Kiirendab haigusaegset või -järgset taastumist. Leevendab vereringehäiretest tingitud haigusi (veenilaiendid, -ummistused, embooliavaevused, verevalumid).

HEMATIIT vaigistab verejookse, soodustab haavade sulgumist ja kinnikasvamist. Toob hea une ja aitab hästi välja puhata. On maagide kivi, mis sümboliseerib vaimu ja mateeria liitumist ning kaitseb astraalsete rünnakute eest. Suurendab keskendumisvõimet ja isiklikku külgetõmmet; aitab olulist ebaolulisest eristada, muutes inimese tahtejõulisemaks, vapramaks ja teovõimelIsemaks. Julgustab uuesti alustama, arendab spontaansust, otsustusvõimet ja elujulgust. Peegeldab tagasi ümbruskonnast tuleva negatiivse energia, nii et see ei jõua inimese aurasse.