Elevandikaunistustega viirukihoidja

9.00

Laost otsas

Kirjeldus

India roosipuust käsitööna valminud elevandikaunistustega viirukihoidja on mõeldud nii viiruki põletamiseks kui ka viirukite hoiustamiseks. Külje pealt saab avada luugi, kuhu tuleb asetada uued viirukid, seejärel sulgeda luuk, et viirukid õhu käes ei kuivaks – muidu kaotavad lõhna. Väga mugav ja mõnus kasutada, kui soovid pakke- ja ümbrispakendidest kiirelt vabaneda või hoopis kiireks vana, ära põlenud viiruki, uue vastu vahetada.

Viirukeid soovitatakse põletada väiksemates ruumides avatud aknaga (aknal õhutuse asend), selleks et tuba liialt suitsu täis ei läheks ning et viirukist kätte saada just selle viiruki õige lõhnasegment, ilmneb pärast viiruki ärapõlemist. Hõng, mis jääb õhku on ääretult lõõgastav ja meeldiv. Pärast põlemist tuleks sulgeda ka aknen. Aja möödudes eelistad võib-olla juba ka kinnise aknaga põletamist.

Süüta viirukiots, oota kuni see hõõguma hakkab ning lase mõni sekund põleda. Olenevalt viiruki sordist, võib kustuda leek iseenesest, kui ei kustu, puhu leek ära. Seejärel aseta viirukipulk viirukihoidjasse ja naudi!

Ligikaudsed mõõtmed 30 x 5 x 5 cm.