Eeterlike õlide segu Traffic Jam 10ml

6.95

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Me viibime autos tänapäeval väga palju, mis võib muuta meid autosõidul närvilisemaks, keevalisemaks, hajameelsemaks. Just selletõttu on loodud võimalus, kuidas luua autosõit meile meeldivamalt erksamaks, kuidas rohkem kohal olla ja kuidas säilitada emotsionaalset rahulolu ummikutes või nautida pikki sõite. Lisage ainult mõni tilk eeterlikku õli aroomipihusti padjale, et tunda ennast autos mõnusalt kohal ja muuta teekond meeldivaks.

Autosõidu jaoks on loodud spetsiaalseid aroomipihustid, millega on kaasas villapadjad, kuhu tilgutada väljavalitud aroomiõli. Tilguta suvel vähem (2-3 tilka), talvel võib-olla isegi poole rohkem, kuna külmas levib aroom raskemini. Aseta pärast aroomiõli tilgutamist padi pihustisse ja lükka näpitsad ventilatsiooniresti külge. Lisaks sellele, et soojusega hakkab levima meeldiv aroom on teil nüüd ka autos ilusa kujundusega roostevabast terasest “ilunupp”.

Traffic Jam on segu lavendli, rosmariini ja mandariini eeterlikest õlidest. Meenutab mändi või okaspuulõhna, on rahulik, kuid samas virge ja ergutava alatooniga aroom. Sobib ka saunas kasutamiseks.

Pärit Suurbritanniast.

Sulle võib meeldida ka…