Draakoni küünistega ning karneooliga kaelakee

6.00

Laos

Kirjeldus

Kivi läbimõõt ca 15 mm. Nahast pael on kergelt vahatatud ja musterpunutisega. Karneooliga kee pael on tumepruuni värvi ning pikkus on ca 55 cm. Kee on kaelas erilise välimusega, nagu klaasist ehe hõbe värvi kuppelkaunistusega.

Draakoni sümbolit usutakse olevat tugeva kaitse ja jõudu andva omadusega.

Vanad egiptlased armastasid karneooli, uskudes, et see aitab hinge tema rännakul ning omab võimsat kaitsvat väge surmajärgses elus. Nad kandsid seda kivi ka viha, kadeduse ning armukadeduse leevendamiseks ja transformeerimiseks.

Usutakse, et…

…karneool on kõrge vibratsiooniga stabiliseeriv kivi, elujõu taastaja. Aitab teha positiivseid valikuid. Igapäevaelus aitab unistajatel argireaalsusega paremini hakkama saada. Küllusekivina toetab karneool edu saavutamist nii ärialal kui muudes valdkondades. Leevendab vaevusi alakehas, seedetraktis ja soolestikus; soodustab mürkainete eraldumist organismist. Puhastab verd, neere, maksa ja põit, võib isegi neis organeis moodustunud kive lahustada. Alandab kõrget vererõhku, kõrvaldab vereummistusi ja ergutab vereloomet. Leevendab astmaatilisi ja reumaatilisi vaevusi. Pidurdab ninaverejooksu ja parodontoosi arengut, tugevdab igemeid ja silmi, aitab säilitada naha nooruslikkust. Ta aktiviseerib seksuaalkeskust, kergendab menstruatsioonivaevusi ja tasakaalustab hormoonide talitlust. (Allikas:Sisemise Tarkuse Kool)