Bretšastunud jaspisest ripats

3.90

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Bretšastunud jaspis on hematiidisoontega jaspis. Ripatsi ligikaudsed mõõtmed 2 x 3 cm. Ripatsiga kaasas on ka nahkpael.

Usutakse, et… 

…bretšastunud jaspis on tugevuse ja vitaalsuse kristall. Aitab mõtetes selgust luua ning samuti võimaldab vaadata erinevatele kogemustele ja elusündmustele teise nurga alt.

Bretšastunud jaspis stimuleerib juur- ja seksuaaltšakrat, eemaldades efektiivselt blokeeringud ning taastades energiavoolu. Lisaks sellele puhastab ja stabiliseerib ta auravälja. Seda kristalli on hea kasutada seksuaalsusega seotud valehäbist vabanemisel. Muuhulgas võib ta ka leevendada seksuaalset agressiivsust või hoopiski aidata kaasa seksuaalsele võimekusele. Teisisõnu ei aita bretšastunud jaspis mitte ainult kundalini energiat äratada ning sellega ühendust saada, vaid ta aitab seda ka stabiliseerida.

Bretšastunud jaspist on hea kasutada murekivina. Ta on erakordselt võimekas rahustaja ja tervendaja. See kristall aitab suurepäraselt toksiine kehast väljutada ning seeläbi soosib ta nii tervena püsimist, kui ka aitab paraneda rasketest haigustest. Lisaks sellele aitab bretšastunud jaspis paremini ka unenägusid mäletada. (Allikas:www.kristallimaailm.ee)

Lisainfo

Erinev kujundus

Bretšastunud jaspisest ripats 1, Bretšastunud jaspisest ripats 2, Bretšastunud jaspisest ripats 3