Aroomipihusti “Puu”, elektriline

45.90

Laost otsas

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Elektriline aroomipihusti kasutab ultraheli laineid, mis koheselt paagis olevat vett ja eeterlikku õli aurustab. Loob jaheda ja aromaatse udu, muutes seejuures ka hingatava õhu niiskemaks. Aroomilampi on võimalik kasutada ka ainult lambina (LED tuled), mis vahetab teatud intervalliga tšakra värve ning seda neile omases järjekorras. Värvide üleminekud on rahulikud ja sujuvad. Värve on võimalik “pirn” nupule vajutades ka jätta põlema just see värv, mis kõige rohkem meelepärasem on. Loob hubase atmosfääri ning meeldiva hingatava õhu.

Paagi suurus on 100ml. Kui vesi paagist otsa saab, lülitub aroomipihusti automaatselt välja.  Kasutab toiteadapterit, mille juhtme pikkus on 150 cm.

Ligikaudsed mõõtmed 16 x 9.5 cm.

Kasutamine: Tõsta dekoratiivümbris lambilt. Eemalda veepaagi kuppel ning täida veega, soovitavalt destilleeritud või keedetud vesi. Lisa mõned tilgad eeterlikku õli. Aseta tagasi kuppel ning dekratiivümbris. Ühenda vooluvõrku, kuuled tugevat piiksuheli. On/Off nupust hakkab käima pihusti, lamp lülitub sisse “Pirn” nupust. Soovi korral, et värv ei vahetuks, tuleb selle värvi, mida eelistate püsivaks põlemiseks saada, vajutada põlemise ajal veel kord “Pirn” nupule, mis fikseerib soovitu värvi. Toode lülitub välja, kui hoida On/Off nuppu korra veidi pikemalt all. Väljalülitamiseks vajuta neli korda On/Off nupule.

Lisainfo

Mõõtmed 16 × 10 × 10 cm