Ametüst küünlaalus

30.0042.00

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ametüstist teeküünlaalused on oma välimuselt külluslikud kristallilised. Küünla põledes helgib küünlavalgus igal kristallitipul ning lummab seetõttu oma puhta ja kirgastava välimusega. Suurematel küünlaalustel on teeküünlaauk sügav ning seetõttu on soovitav auk eelnevalt täita kas peenestatud soolaga või liivaga, et küünlavalgus saaks kumada suuremal pinnal.

Usutakse, et…

…Ametüst on hingekivi, mis vaigistab meele ja avab ukse vaimsesse maailma. Müstikute kivina toob ta endaga rahu ja tasakaalu ning sobib suurepäraselt meditatsiooniks ja keskendumiseks. Soodustab abielus abikaasadevaheliste sisemiste piirangute ületamist. Aitab vabaneda halbadest harjumustest (sõltuvus alkoholist); kõrvaldab hirmud muutuste ees ja laseb suhtuda tulevikku rahulikult. Eriti kasulik on ta lastele, kes oma negatiivseid emotsioone viha- ja raevupursetena väljendavad. Aitab avada kolmandat silma. Unetuse puhul võib asetada ööseks öökapile (50 cm lähedusse) või padja alla.

Ametüsti tutvustuse allikas: Sisemise Tarkuse Kool

Lisainfo

Mõõtmed -
Erinev kujundus

Ametüst küünlaalus keskmine 1, Ametüst küünlaalus keskmine 2, Ametüst küünlaalus keskmine 3, Ametüst küünlaalus keskmine 4, Ametüst küünlaalus keskmine 5, Ametüst küünlaalus suur 1, Ametüst küünlaalus suur 2, Ametüst küünlaalus väike