-35%

Amasoniidi, kuukivi ja roosa opaaliga kaelakee

129.00 83.85

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kirgastava värvikooslusega, lopsaka ja rikkaliku välimusega kaelakee amasoniidist, kuukivist ja roosast opaalist. Kõik metallist osad 925 hõbedast. Kaelakee ümbermõõt ligikaudu 47 cm.

Usutakse, et…

…amasoniit on võimas filtreerija, blokeerib geopaatilist stressi, absorbeerib mikrolaineid ja mobiiltelefoni kiirgust, kaitseb elektromagnetilise saastatuse vastu. Ka filtreerib amasoniit informatsiooni, mida aju vastu võtab, ning aitab seda intuitsiooni abil vaagida. See on äärmiselt rahustav kivi, mis tasakaalustab närvisüsteemi ning aitab füüsilisel kehal eeterkehaga joonduda. Amasoniit tervendab nii südame- kui kurgukeskust, toetades suhtlemist armastaval tasandil. Aitab hammaste lagunemise ja kaltsiumi deftsiidi korral, reguleerides ka ainevahetust, et kaltsiumi probleemi lahendada. On abiks ka lihaste krampide puhul. Lisaks ravib amasoniit emotsionaalseid traumasid, leevendab hirmu ja muretsemist. Hoiab eemal negatiivseid energiaid ja aitab vältida ebameeldivaid olukordi. (Allikas:www.valgusesaar.com)

Usutakse, et…

…selle meremeeste ja rändurite kaitsja mõju on intensiivsem kasvava ja mahedam kahaneva kuu ajal. Kuukivist on abi jumalanna omaduste kehastamise poole püüdlemisel. Olles võimas intuitsiooni aktiveerija, võib kuukivi esile kutsuda tugevaid nägemusi. Seega võite vajada kõrvale mõnd tasakaalustavat ja maandavat kivi, mis aitaks läbi näha illusioonidest ning ohjeldada psüühiliste kogemustega kaasneda võivaid ülevoolavaid tundeid. Nagu kuugi on see kivi peegeldav ning meenutab teile, et kõik moodustab osa muutuste tsüklist. Kuigi vähendab emotsionaalse ülereageerimise kalduvust, võib kuukivi täiskuu ajal võimendada tundlike inimeste emotsioone, eriti neid, mis on teistelt ülevõetud. Kuukivi aitab mõista unenägusid, eelkõige täiskuu ajal nähtuid, ning arendab teie metafüüsilisi võimeid, sealhulgas selgeltnägemist. See uute alguste kivi on vastuvõtliku, passiivse, naiseliku energia kandja, tasakaalustab mees- ja naisenergiad ning aitab mehi, kes soovivad saada kontakti oma naiseliku poolega. Kuukivi toimib mahendavalt ja pehmendavalt nii ülemäära macholikke meeste kui agressiivsete naiste puhul, avab teadvuse ootamatutele ja vahel irratsionaalsetena mõjuvatele impulssidele, samuti õnnelikele juhustele ja kokkusattumustele.  Päikesepõimikule asetatuna tõmbab sealt välja vanad tundemustrid. (Allikas:www.valgusesaar.com)

Usutakse, et…

…roosa opaal toetab südametśakra tööd – aitab tunda, hoida ja kasvatada eneses tingimusteta armastust. Lisaks aitab välja tuua teis peituva, varju vajunud naiselikkuse ning sensuaalsuse. On kaastundlikkust ning empaatiat suurendav kivi.