Ahhaadi Crazy Lace(pitsahhaat) ja suitsukvartsiga kaelakee

89.00

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Suurt silmailu pakkuv pitsahhaadist ja suitsukvartsist kaelakee on suurt rõõmu toov oma sügavkaramelli värvitooni ja lummava mustriga. Pitsahhaadil looklev kirju muster loob aga omakorda sügavama kontakti kivi tajutava tervendava toimega. Kaelakee ümbermõõt on ligikaudu 49 cm.

Usutakse, et…

…hingi teispoolsusesse juhtiv suitsukvarts kujutab endast üht kõige tõhusamat maandajat ja puhastajat. Sel kaitsekivil on tugev ühendus Maaga ning ta toetab ka keskkonna tervendamist, pakkudes selleks ökoloogilisi lahendusi. Vahendades positiivset vibratsiooni, blokeerib suitsukvarts geopaatilist stressi, imab endasse elektromagnetilise saasta ning aitab kaasa mürkide eemaldamisele kõikidel tasanditel. Suitsukvartsi võib kasutada jalge all asuva maatšakra toetamiseks või kaitseks piirkondades, kus Maa energia on rahutu. See kivi õpetab loobuma kõigest, mis teid enam ei teeni. Pakkudes suurepärast kaitset stressi vastu, leevendades suitsiidseid kalduvusi ja vastakaid mõtteid kehas olemise kohta, aitab suitsukvarts kannatlikult raskeid aegu taluda, tugevdades otsusekindlust.  See kivi soodustab ka oma füüsilise keha ja seksuaalsuse omaksvõttu, parandades sugulist võimekust ning puhastades juurtšakrat, et kire-energia saaks loomulikul teel vabalt voolama hakata. Praktilist mõtlemist arendav suitsukvarts hõlbustab liikumist alfa- ja beeta-tasandite vahel. Et suitsukvarts on sageli looduslikult kiiritatud, on see imepärane kivi radiatsiooniga seotud haiguste raviks ning ka kemoteraapia ja kiirtusravi toetamiseks. (Allikas:www.valgusesaar.com)

…, et selle leevendava ja rahustava kivi toime on aeglane, ent ülimalt võimas. Pitsahhaat aitab teil omaks võtta Sinu tõelist olemust ning väljendada oma tõde mis tahes olukordades. T ervendades südames peituvat viha ja kibestumist, transformeerib ahhaat sisemist negativismi ning annab julgust uuteks algusteks. Ahhaat tasakaalustab aurat, ravib emotsionaalseid traumasid ning soodustab eneseusalduse taastumist. Ahhaat parandab ka keskendumisvõimet ning aitab leida probleemidele praktilisi lahendusi. Vana- Roomas kanti ahhaati tõeamuletina. (Allikas:Sisemise Tarkuse Kool)