Ahhaadist teeküünlaalus

17.00

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ahhaadist teeküünlaalusel on üks külg lihvitud. Teeküünla ava on puuritud sügavale põhja, milletõttu küünlaleeki kivist läbi ei kuma. Seega, vala auku meresoola ja arvesta kogusega, et ka teeküünal lõpuks ära mahuks. Nii on küünlaleeki koguaeg näha.

Kõrgemad teeküünlaalused sobivad ka suurepäraselt pliiatsite ja pastakate hoiustamiseks kirjutuslaual. Paeluva väljanägemisega kivi püüab rahuliku värvitooniga alati pilku luues mõnusa vaikuse tunde meelde.

Iga kujundus on veidi erinevate mõõtmete ja kaaluga.

Pärit Brasiiliast

Usutakse, et…

…võimsa ja mitmetasandilise puhastajana ning emotsionaalset, füüsilist ja vaimset tasakaalu soodustava maanduskivina stabiliseerib ahhaat energiaid ning harmoniseerib yini ja yangi. Selle leevendava ja rahustava kivi toime on aeglane, ent ülimalt võimas. Ahhaat aitab teil omaks võtta teie tõelist olemust ning väljendada oma tõde mis tahes olukordades. Tervendades südames peituvat viha ja kibestumist, transformeerib ahhaat sisemist negativismi ning annab julgust uuteks algusteks. Innustades saama uusi elukogemusi, toetab ahhaat stabiilset vaimset kasvu, tasakaalustab aurat ning ravib emotsionaalseid traumasid, soodustab eneseusalduse taastumist ning negatiivsusest ja südamevalust ülesaamist. Ahhaat parandab ka keskendumisvõimet ning aitab leida probleemidele praktilisi lahendusi. Vana-Roomas kanti ahhaati tõeamuletina.

Lisainfo

Kaal -
Erinev kujundus

Ahhaadist teeküünlaalus 1, Ahhaadist teeküünlaalus 2, Ahhaadist teeküünlaalus 3, Ahhaadist teeküünlaalus 4, Ahhaadist teeküünlaalus 5, Ahhaadist teeküünlaalus 6, Ahhaadist teeküünlaalus 7, Ahhaadist teeküünlaalus 8